Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

jednojajowa republika kaczek


Regina Misztela

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, a ja mam to w d.. i głosowałem na kaczkę:P

mimo to wcale nie jestem starym głupkiem ze wsi, jak to pewne kręgi stereotypowo przedstawiają wyborców kaczyńskiego.
jestem młody, z miasta, z iq powyżej przeciętnej i kończącymi się studiami na renomowanej uczelni ekonomicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giertych też ma wyższe wykształcenie..nikt nie przeczy, ale koalicja przedwyborcza ( oczywiście nieobligatoryjna;P) z ks. Rydzykiem, dzięki Ci składamy panie Lepper nie czyni mnie przekonaną co do słuszności wyborców , dodając pewne elementy populizmu, nacjonalizmu...nie..no jestem na NIE;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głosowałem na Kaczke.
To bardzo ciekawe, że każdy, kto narzeka na wybory nic tylko neguje Kaczkę, ale nikt z tuskowców nie mówi mi, dlaczego akurat na Tuska powinienem głosować. Co ten koleś takiego zrobił? czym rzadził? w zasadzie co o nim wiemy? chyba tylko to, że zbyt kiepsko sprzedaje liberalne hasła, by wygrać wybory.
Nie twierdze, że kaczka bedzie swietny prezydentem twierdze, że wiem jak kiepskim będzie, a o Tusku nie wiemy nic, bo jedyne czego w życiu dokonał, to założenie PO. A! zapomniałem: wcześniej był w AWS i uciekł jak te wszystkie szczurzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o tusku tyle że jest osobą wykształconą i inteligentną, jego partia ma dobre pomysły, jest liberałem co mi w pełni pasuje. a kaczka? kaczke popiera lepper, co samo w sobie jest tragiczne, jest ortodoksyjnym katolikiem, jest za karą śmierci, kościół go popiera, co też jest straszne. jest niski i brzydki, nie widze go jako reprezenrtanta naszego kraju, z taką twarzą jako przyódcą wyjdziemy na bande chłopów zberających ziemniaki, widzicie go jak stoi koło shredera? bo ja nie. człowiek o tak skrajnych poglądach nie nadaje sie wg mnie na głowe państwa bo to świadczy o tym że nie będzie skłonny do kompromisów. w dodatku oddasliśmy państwo jednej rodzinie, co oznacza że jeśli będa chcieli podjąć jakąś decyzje bo im sie spodoba to to zrobią, zaniknie zasadademokracji. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



...i są socjalistami. Płacenie ludziom za to, że nic nie robią jeszcze w żadnym kraju nie zmniejszyło bezrobocia.
Najbardziej się obawiam, że Kaczyński NAPRAWDE wierzy w to co mówi i ma zamiar wprowadzic to w życie

Hitler też umial się nieźle sprzedać i całe tłumy go poparły :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poparłem kaczora, bo mi bardziej ideologicznie podchodził niż donald, a za to, że w poniedziałek byłem radosny pół klasy (z wychowawczynią na czele) całą godzinkę mnie krytykowało.

Oscar - Tusk był vice marszałkiem senatu III kadencji jako polityk UW, a nie AWS, a później vice marszałkiem sejmu (IV kadencja) już w PO, ale zawsze był drugi i na szczęście teraz też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, znam juz opinie ludzi ktorzy glosowali ( przepraszam za niepolska czcionke;>) na KAczynskiego, znam ich poglady, wiekszosc do taksowkarze z ktorymi kursuje po Krakowie. Nigdy sie nie oburzalam, nie krytykowalam, toleruje prawicowe i lewicowe poglady, jednak pana KAczynskiego jako glowy panstwa zniesc nie umiem. Po pierwsze podoba mi sie system jaki jest we Francji ze rpzewaznie prezydent i rzad przedstawiaja dwa rozne stanowiska ideologii politycznej, podstawa jest jednak wspolpraca poprzed ograniczanie radykalnych stanowisk danych partii. W polsce teraz juz dwujajowej bedzie bardzo ciezko cos przeforsowac, jesli PO nie bedzie w koalicji, zrobi to wrecz bez zadnych prostestow i wymagan samoobrona a takze LPR, dla mnie sa to partie populistyczne oparte tylko na kosciele ( katolickim) a takze nacjonalistycznych haslach ktore we wspoleczesnym swiecie, Europie sa uwazane jako negatywne poglady, wywolujace konflikty. Nie przezywalam za bardzo kampanii prezydenckiej dopoki nie znalam wynikow parlamentarnych, bo oczywiste jest ze prezydent sam nie moze duzo zdzialac. Ale cholera jasna, funkcja reprezentacyjna to ma byc cos. A nie ze jakas Kaczka bedzie sie chowac za mikrofonem i blagac o tlumacza. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze Putin bedzie sie bal malego kuperka.
Poza tym trzeba zgody? super, tylko dlaczego przez miesiace kampanii LEchu wysuwal same wczesniejsze wydarzenia ( prawdziwe czy falszywe) na piedestal, kompromitowal,,m trzymal tego parszywego kurskiego.? nie on nie jest ani prawy, ani sprawiedliwy. !!!!!
i tyle:>
KAczorland bedzie pelen gowien w postaci pieprzonych zasilkow:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...