Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@Alicja_Wysocka

  Przeżywać uroki (i rany) świata tylko we dwoje. Samotność z własnej woli byłaby grzechem i bluźnierstwem bo, jak napisał jeden "znajomy": On nas po to podzielił, byśmy się łączyli".

To cudowne kunsztowne literacko zaproszenie do wspólnej podróży... przez życie, Alice

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

"Jeżeli kochać, to nie indywidualnie"...

Edytowane przez LessLove (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

@Alicja_Wysocka

 

Jedno uczucie próbuje zatrzymać drugie - nie wprost, lecz przez drobne obrazy. "Cisza z walizki" i "macoszki piąstki" to świetne metafory - mówią więcej niż wyznanie. Końcowe pytanie genialne - zawieszone między prośbą a kokieterią. Bardzo subtelnie napisane. Piękny wiersz! :) 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

znowu sama wyjechałać

i walizkę też zabrałaś

cisza sterczy spod dywanu

jakby bejsbolowa pała

 

zostawiłaś jakieś wiersze

mam wątpliwość czy to twoje

rymy jakby nienajlepsze

treść przeczytaj.... sama powiedz

 

więc pozbieraj swe manatki

adres prześlę ci umyślnym

się zrelaksuj potem zacznij

pisać jak poprzednio - ślicznie

:)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...