Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Nahaybazza

Nahaybazza

- Będzie dramat, pójdzie fama,
będę walił w mordę chama!
Będzie błagał, w klęczki padał,
dumna będzie ze mnie mama!

- Wal gamonia po czczej japie,
a mamusią ja się zajmę!
W tan ją rzucę na stół w knajpie,
albo na butelkę w bramie...

...żartowałem... któż ci wini?
Ryło której zlejesz świni?
No i za co taki finisz?
(zbity, wypluł ząb, się dziwi)

Nahaybazza

Nahaybazza

- Będzie dramat, pójdzie fama,
będę walił w mordę chama!
Będzie błagał, w klęczki padał,
dumna będzie ze mnie mama!

- Wal gamonia po czczej japie,
a mamusią ja się zajmę!
W tan ją rzucę na stół w knajpie,
Albo na butelkę w bramie...

...żartowałem... któż ci wini?
Ryło której zlejesz świni?
No i za co taki finisz?
(zbity, wypluł ząb, się dziwi)

Nahaybazza

Nahaybazza

- Będzie dramat, pójdzie fama,
będę walił w mordę chama!
Będzie błagał, w klęczki padał,
dumna będzie ze mnie mama!

- Wal gamonia po czczej japie,
a mamusią ja się zajmę!
W tan ją rzucę na stół w knajpie,
Albo na butelkę w bramie...

...żartowałem... któż ci wini?
Ryło której zlejesz świni?
No i za co taki finisz?
(zbity, wypluł ząb, się dziwi)

Nahaybazza

Nahaybazza

-Będzie dramat, pójdzie fama,
Będę walił w mordę chama!
Będzie błagał, w klęczki padał,
Dumna będzie ze mnie mama!

-Wal gamonia po czczej japie,
A mamusią ja się zajmę!
W tan ją rzucę na stół w knajpie,
Albo na butelkę w bramie...

...żartowałem... któż ci wini?
Ryło której zlejesz świni?
No i za co taki finisz?
(zbity, wypluł ząb, się dziwi)



×
×
  • Dodaj nową pozycję...