Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wyznanie.....


inco

Rekomendowane odpowiedzi

Chce powiedziec ci po prostu ze jeszcze takiej dziewczyny jak ty o tak pieknym usmiechu....tak wspanialym charakterze.....dawno a moze jeszcze nigdy w moim zyciu nie spotakalem.....wczoraj mi sie snilo....moze to glupio zabrzmi.....ale ty mi sie snilas lezelismy razem na polanie slonko pieknie swiecilo a my razem do siebie bylismy przytuleni
patrzelismy sobie prosto w oczy jak sie zbilizalismy ustami do siebie to nagle sen skonczyl sie.....nie wiem czemu.......chce tak snic co noc.....bo to wspanialy sen....nie wiem jak go zinterpretujesz.....moze kiedys sie spelni i sie dokonczy...ale ja tego nie wiem.......ale swiat jest pelen niespodzianek droga zycia jest dziwna i kreta i nie wiadomo co bedzie za zakretem mam ndzieje ze ty tam niedlugo bedziesZ...a moze juz jestes..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale ten tekst można zaliczyć wg mnie do kategorii „spal mnie, zniszcz mnie i nigdy więcej nie rób takich rzeczy”. Gdybym był dziewczyną, a raczej nie jestem, to poza tym że bym cię wyśmiał, nic by nie zaiskrzyło. Gdyby to chociaż było piękne, ale tak- no cóż…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, no wyśmiewać się z uczuć czyichś nie powinno :) ale...
Panie inco, toż to zupełna pomyłka.
patrzelismy sobie prosto w oczy?!
pomijam brak polskich znaków, no ale dbałość o tekst, o wyznanie miłosne! powinna być zachowana... czułabym się lekko urażona czytając coś takiego.
...ale ja tego nie wiem.......ale swiat = nieładne powtórzenie
całość trochę przyziemnie opisana, proste słownictwo potrafi oczarować, gdy jest starannie ułożone, tu zdecydowanie tego zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, w sferze uczuciowej daleka droga przed toba. Nie przejmuj sie. niektorzy ludzie dochodza do pewnych rzeczy szybciej inni wolniej. niektorzy juz w wieku mlodzienczym inni w wieku srednim a inni nigdy. pracuj nad tym, a niewiescie serca stana przed toba otworem, narazie jest slabiutko...moim zdaniem...tekst wymaga kasowania i poprawy. Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic, będzie dobrze. Przynajmniej prubujesz, napewno nie jest żle. Nie obraź sie, ale wygląda mi to na tekst człowieka, który w życiu nie brał się za pisanie, i kiedy się zakochał to po prostu chciał opisać swoje marzenia. Wielu tak zaczynało, i z czasem niektórzy kończyli z naprawdę dobrymi wynikami. powiem tylko ćwicz dalej. Pokładam w tobie nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...