Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ja


Rekomendowane odpowiedzi

@Rafael Marius niech się wali cały świat, ja wyjeżdżam, planuję lot dreamlinerem:) powiedziałem szefowi, że chcę wybrać cały urlop do końca roku, należy się i chcę mieć nadgodziny, bo wpadam w większy podatek, także musi być równowaga:) w październiku i listopadzie będę miała 10 godzinny dzień pracy:) do grudnia to padnę:) także widzę już Mauritius:) mamy teraz ludzi z Singapuru, różne ekipy, dzieje się. Podoba mi się, bo często zwracają się do mnie z imienia, o jakie to miłe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius lot mam 9 grudnia, a powrót 20 :) LOT ma fajnie przeloty bezpośrednie, 11 godzin:) 12 godzin leciałam kiedyś, to spoko :) lecę w piękne miejsce, jest o wiele ładniejsze niż Malediwy, rozmawia się tam po francusku. Już mi się udziela ten francuski, także nie będzie tak źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius ja tylko się uczę i pracuję i wakacje. W przyszłym tygodniu mam prywatne lekcje i angielskiego i francuskiego, i tak do wakacji. jakie to jest miłe zdobywać wiedzę:) mój mózg się nawet przestawia:)

@Rafael Marius lecę dużym samolotem w sumie Boeing 787-8, gdzie jest kawka, drinki, klasa business:) i lecę w dzień, praktycznie cały dzień:) a powrót będę miała senny:) mam specjalne pończoszki na długie loty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...