Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jak być zawsze młodym


Marek.zak1

Rekomendowane odpowiedzi

@Deonix_ Zaprzyjażnij się ze Śmiercią ..Ona też kobietą jest.Poczytajcie razem wiersze a gdy przyjdzie nooo to wiesz-:)Nie puść jej do domu…udawaj źe nie znasz

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Kobiety majà swoje sztuczki-:)

@Bożena De-Tre Umrzeć za życia nie żyjąc wcale.Czy Świat zauważy to?!!Ja tego się boję najbardziej.Dobrej nocy…jutro piękny dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deonix_ Dzień dobry-:)Kolejny piękny dzień się zapowiada..bo chodzi o to by dostrzec „ cel”…przemyślenia są „ boskie” ale jak rzeczywistość „ skrzeczy” to rzeczywiście tej „Czarnej Damy „ można się bać.Na codzień nikt świadomy „ Prawdy życia” o niej nie myśli…dzięki za wymianę przemyśleń…to nie Ostatnia Niedziela-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@duszka Wiary w siebie a potem ludzi.Kolejność zawodzi jeżeli o tym zapomnimy…Wiara to świadomość.Pozdrawiam

@Bożena De-Tre Ostatnie wpisy Naukowców Ptasich mnie „ rozbroiły”..a myślałam że tylko hieny..wilki..węże(?) są tak agresywne nie wiadomo dlaczego..biedny bogaty człowieku chciałoby się rzec „ jesteś tanią podróbką Człowieka”?Dobrej niedzieli kolejnej..słucham Fogga-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Marek.zak1 Odpowiadam: Słuchać heavy metalu z lat osiemdziesiątych. Kiedyś, na forum Judas Priest, użytkownik napisał, że jest po pięćdziesiątce, a nadal słucha starego metalu. Dostał odpowiedź, że grunt, to czuć się wiecznie młodym. To jest to.

 

Edytowane przez Wędrowiec.1984 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...