Zgłoś
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Berenika97 12 673
Jest w tym wierszu coś bardzo odważnego - nie ma tu wielkich dramatów, krzyku ani rozpaczy. Jest coś trudniejszego do opisania- ten codzienny, cichy ciężar, który nosimy w sobie i przełykamy, bo życie nie zatrzymuje się, żeby poczekać.
Świetny!
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 49 odpowiedzi
- 1 678 wyświetleń
-
- 45 odpowiedzi
- 817 wyświetleń
-
- 35 odpowiedzi
- 998 wyświetleń
-
- 33 odpowiedzi
- 785 wyświetleń
-
- 29 odpowiedzi
- 599 wyświetleń
-