Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Proszę nie śmiać się z rysunku ;)


A-typowa-b

Rekomendowane odpowiedzi

@Leszczym cieszy mnie twój entuzjazm w tej materii :), tak wesoło przyjąłeś ten wpis.

@Natalka16 przyznam, że mnie ten fragment rozbawił. Domownicy dziwnie na mnie patrzyli, kiedy śmiałam się do komputera.

@Pi_ ja również nie potrafię rysować ;). Ładnie dalej napisałeś :)

@[email protected] dziękuję, może koło Pabla Picasso mnie na chwilę powiesisz? Choć tu kolorów brak, ech. :) Dziękuję Grzesiu.

@iwonaroma Dziękuję.

@Nata_Kruk jak już wcześniej napisałam , nie potrafię rysować, jednak się zgodzę, że przyjaciel piękny.

@Dzibi a tu z francuska, dzięki :)

@Natuskaa różnimy się każdy od siebie, więc i te przyjaźnie zawsze są różne, jednak trafić na tą właściwą, to jak wygrać jakąś wielka nagrodę. Za słowami Arystotelesa, jedna dusza w dwóch ciałach. 

@Sylwester_Lasota a to ciekawe :). Wzajemnie i przyjemności dorzucam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1dziękuję

 @valeria  Niektórych rzeczy nie należy pisać, ponieważ są one prywatne, jedną z nich jest historia tego obrazka. Obrazek ma już swój czas, czekał kiedy napiszę wiersz. Valerio nie gniewaj się, ale laleczką bym nie nazwała tej postaci z obrazka, nie jest marionetką :).  Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radosław fajnie, że się podoba. miło mi że tu zajrzałeś :). 

@Marek.zak1 w przyjaźni często uważamy kogoś za własność, lubimy daną osobę ponieważ działa według naszej woli, a niech tylko jakieś inne osoby ważą się zabiegać o tą  lub tego umiłowanego. Wrze, wszystko w środku wrze, budzi się zazdrość, ta to dopiero potrafi narozrabiać, zaślepić, włożyć chomąto, jak kto woli. Wiersz jest nieco przewrotny ;), uczuć takich sama doświadczyłam, mam jednak nadzieje, że jakieś wnioski z tego wyciągnęłam. Zresztą ta sytuacja dotyczy, nie tylko ukochanej osoby, ale i rzeczy.

@valeria miłego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...