Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetny wiersz! :-)

Co prawda poruszasz niełatwe sprawy, ale sposób w jaki to zrobiłaś, trafia.

Ciekawa forma i treść.

Podoba mi się.

Pozdrawiam.

Gość Radosław
Opublikowano

Mocne, poruszające i dobre. wróć... bardzo dobre.  Pozdrawiam serdecznie. 

Opublikowano

@Kot dzięki za wizytę i przekazaną opinię.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Oj... te wieczne poszukiwania słów. Jak się wygadać, ale nie przegadać  ?

Jak się wyrazić, dobitnie, nie tandetnie ?

Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam

Gość Franek K
Opublikowano

Jak widać nie trzeba tysiąca słów by coś wyrazić. Można prosto i tafnie, a zarazem subtelnie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Opublikowano

@Franek K bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

.

Ścinam, ściskam, upycham tak się czuje najlepiej. Muszę popracować nad płynnością, to co zasugerował wyżej Kot, żeby nie były to tylko zdania. Pozdrawiam. 

Opublikowano

@Somalija

Ja też dorzucam swoje serduszko

i choć wśród innych znaczy niewiele

do tego jeszcze, co jest rzadkością

wstawić komentarz też się ośmielę.

 

Wiersz się podoba i ma przesłanie

autorka warsztat ma znamienity

jeżeli będzie tak dalej pisać

to będzie zbierać same profity.

 

serdeczne pozdrowienia  :)))

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć @Sylwester_Lasota dziękuję za czas, poświęcony na czytanie moich wierszy

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. Dziękuję za serducha, jeden z nich ubrał się w pomarańczową wstążeczkę . Dziękuję i pozdrawiam

 

Tak, pod obcą banderą. Marek też mi zwracał uwagę. Ja jestem skrótowcem. I tak czasem tuninguje wypowiedzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Konrad KoperBardzo dziękuję! :)
    • @Migrena Opis blokady twórczej zamienić w kosmiczny, surrealistyczny teatr - to tylko Ty potrafisz. :)) "Tango groteski" między chaosem a majestatem niemocy - świetne! A puenta o Stwórcy, który gubi długopis i "pisze sobą" - to fantastyczne! Opisana niemoc jest w rzeczywistości aktem największej kreacji. Twój wiersz to jak Big Bang w sklepie z porcelaną metafor z surrealistycznymi wzorkami.
    • szkoda,że dziś mogę tylko ciebie przeczytać miałbym ci tyle do powiedzenia życzę tobie Aniu aby ta wena nigdy ciebie nie opuszczała może jeszcze kiedyś o tym i owym porozmawiamy
    • Tak to już jest Cementowa igła na jeden dzień snu Odlana ze srebra  Kolorowa wściekła czerń  Wybrana wśród osób  Nieważna    Dotyk kolana boli  Wśród tylu nocnych flag - dzień  Dobrostan kiedy polegam na stu Wyobrażam sobie igłę jak się ściera  Zakańcza pewien rozdział od zera  Poczyna stawać niewoli uśmiech  Stawać się wraz z jeansami    Niebotyczne wezgłowia nie nachalne  Jak kosmos przebrane w walące się wieżowce komfortowe  Nigdy dotąd faktem  Plecy wołające o pomstę    Czajnik pieniędzy łzy Moniki  Ekstrawagancko wzniesione ku otchłani  Leżą nożyczki, leży Pani Kleopatra  Na wszechświata stronie  Nieważny lot ponieś   Czy to delikatny zwrot twardego alabastru? Kołnierzyk to sen sprzymierzeńca  Dla duchowych istot poniewierka  Ale czy to już niska powłoka? Kreacja dziwnych stworów  Zdumiewa mnie łączący się wdech na wydechu    Filozofia oferująca różne sosy Światopoglądy reagujące na światło  Myśli które panują nad zamkiem  Aż zamknąć nie da się wzrokiem  Bożym palcem umiejętność ścigania czasu   Kiedy koniec? Dlatego warto umrzeć w kropkach snu jazzu i eksperymentalnej muzyki klasycznej  Bo bojowa troska już się na duży nie uśmiech czai   Walcz o to co się stało, o Ty posępny  Przemyśl każdą chwilę w regresie do poprzedniego życia  Zdaj raport z innych wymiarów  Z daleka echo wielkich rodzajników  Gatunków przyszłości    Refleksja nad kołnierzem drzewa Czy w końcu stanie się płynna?  
    • @Annna2 ...cudowny świat  a my my  nie wszyscy aniołami   niestety    uwiera wolna wola niewolnicy zła w cieniu robią swoje  ... Pozdrawiam serdecznie  Miłego dnia 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...