Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Może jeszcze napiszesz,  że to Owsiak jest winny śmierci Adamowicza? 

 

Przykro mi, ale w kwestii Owsiaka nie dam się przekonać.  Dla mnie ten człowiek jest Kimś przez duże K. Co nie znaczy, że mam go za jakiś ideał.  Nie.  Ale uważam,  że robi wspaniałą robotę.  A Matka Kurka? Dlaczego tak go interesują rozliczenia WOŚP, skoro sam na nią nie wpłaca? Nic mu do tych pieniędzy. A odnośnie chamskich komentarzy to właśnie pośród przeciwników Owsiaka jest ich multum. 

Opublikowano (edytowane)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Ci którzy nie wpłacają na tacę najgłośniej wpieprzają się do finansów Kościoła i chcielyby Kościół rozliczać. Czemu odmawiacie nam tego samego prawa, skoro uważacie się za takich tolerancyjnych i wspaniałych, jak Owsiak określa te pląsające postacie na filmiku? My też jesteśmy tacy wspaniali i chcemy znać rozliczenia osoby publicznej. A co nie wolno? Nikt nie może nam tego zabronić.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A co Ci tak w głowie te wulgaryzmy? Często ten,  który sobie w emocjach porzuca mięsem jest o wiele lepszym człowiekiem niż ten, co udaje świętego i składa rączki w Kościółku na pokaz 

Opublikowano (edytowane)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Różnica między finansami Kościoła a Orkiestry jest taka,  że Kościół się ze swoich nie rozliczy,  bo nie musi.  A Owsiak rozlicza się co do grosza,  chociaż niektórzy i tak znajdą sobie powód do szkalowania. 

Edytowane przez evicca (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Sama sobie taką sentencję wymyśliłaś? Gdzie masz jakieś badania stytystyczne żeby twierdzić, że często wulgarny cham zachowujący się jak regularny bandyta jest lepszy od przeciętnego człowieka. A groźby kierowane przez zwolenników Jurasa, ordynarne groźby pobicia, zabicia, spalenia domu czy samochodu mogę ci wkleić. To jest właśnie poziom dyskusji po stronie Jurasa. Ale jak trzeba dokopać Kościołowi katolickiemu to sobie nie żałujecie. To dlaczego bronicie Jurasa? Jest takim odbiciem w krzywym lustrze medialnego chłamu który go reklamu tegoż Kościoła.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A gdzie napisałam "przeciętnego człowieka"? Zresztą nieważne.  Skończmy tę dyskusję,  bo nie prowadzi do niczego dobrego.  Pozdrawiam 

Opublikowano

Jak pisze Matka Kurka który spotkała się z Owsiakiem kilka razy w sądzie Owsiak to bandzior i wychowawca bandziorów. MK nie jest żadnym katolikiem, jak tu większość sobie wyobraża, a swój nick przyjął by szydzić z ojca Rydzyka. Po prostu ma powody, żeby prześwietlić i pokazać zachowania Owsiaka do podszewki. Skala wulgarnego, zbójnickie hejtu wobec niego przekroczyła granice. I wy jeszcze śmiecie twierdzić, że Owsiak robi dobrą robotę? On nie może żyć bez judzenia na kogoś. Taki jest właśnie mechanizm jego działania evviku, dawno opisany, żebyś reagowała jak reagujesz. Prosta zasada socjologiczna. 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Kształci w miłości do Boga i Ojczyzny tysiące młodych ludzi. W ostatnim roku jego studenci nakręcili choćby film o Karolinie Kózkównie  która zginęła zadźgana przez rosyjskich sołdatów w obronie swojej czystości. Właśnie niedawno nabyłem DVD mogę ci pożyczyć. To jest wychowanie przez duże W, a nie nauka antykultury i barbarzyńskiego zachowania swoich fanów przez Owsiaka. A ze sprzętem w szpitalach jest tak, że jak dziesięć pomp insulinowych da Owsiak, to szpital za zaoszczędzone pieniądze da premie lekarzom, którzy za te pieniądze pojadą sobie na kolejną wycieczkę na Seszele. Kosztem dzieci marznących na mrozie nabijających sławę Owsiaka. Te dzieci są prawdziwymi wolontariuszami bo pracują za friko. Gdyby Owsiak nie przywióżł tych pomp, to musiałby je kupić na oddział NFZ. Więc nie ma się co podniecać, gdy ktoś opowiada drętwe gadki, że dziecko mu wyleczyli dzięki Owsiakowi. To jest kuriozum, żeby akcję charytatywną organizować na rzecz tak bogatej instytucji jak NFZ.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Fronda nie jest dla mnie wiarygodnym medium.  I przykro mi, ale jesteś książkowym przykładem tego, że to właśnie przeciwnicy Owsiaka są pełni nienawiści, złości i uprzedzeń.  Ja staram się pisać kulturalnie i spokojnie,  Ty atakujesz. 

Poza tym jest to z założenia forum poetyckie,  staramy się oceniać wiersze,  a nie atakować za przekonania.  

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

To nie jest łacina podwórkowa używana przez Jurasa, choć słowo przyznaję niezbyt eleganckie. 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Witaj- ale zadziorny jesteś  - czy ty się słyszysz - zresztą szkoda 

się denerwować - uciekam głosując na Owsiaka - wiem 

że ci to nie na rękę  - musisz to przetrawić.

                                                                                                                                Pozd.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Skoro ktoś demoralizuje moje siostry i braci Polki i Polaków nie będę na to patrzył i nic nie mówił. Taki Otto Schimek, sprzeciwiający się zbrodniom Wehrmachtu zginął ale dziś jest bohaterem. Uważam, że to co wyprawia Owsiak, a szczególnie metody stosowane przez niego w tych akcjach pseudo charytatywnych też są pewnym rodzajem zbrodni na społeczeństwie. Nie będę więc stał z boku i klaskał jak wszyscy. Powiem ci tylko. że przez media można ogłupić miliony. I to w parę chwil. A sektę Owsiak media budują już od dwudziestu paru lat. Od trzech lat wyłamała się z tego chóru wujów tylko tv publiczna. I chwała jej za to.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Przed dwoma tysiącami lat tacy ludzie, którzy dziś wielbią Owsiaka zamordowali Boga, a głosowali na Barabasza. Metoda ich podjudzenia zastosowana przez żydowskich kapłanów była identyczna jak dziś metoda pozyskiwania zwolenników Owsiaka. Znam wielu takich fałszywych proroków jak Owsiak pojawiających w różnych momentach historii. Niestety zrobili wiele złego swoją działalnością.

Opublikowano

A do wszystkich krytyków. Evicca napisała ten wiersz w szczególności do mnie, więc mam prawo się wypowiedzieć co myślę. Howg. Wszystkich pozdrawiam. Nawet tych tak zwanych jak wy to mówicie "inaczej myślących". Pozdówka.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nie zgodzę się, że w szczególności do Ciebie.  Twój wiersz zainspirował mnie do napisania mojego wiersza.  To wszystko.  

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

A mnie zainspirował do dania adekwatnej odpowiedzi i oceny co o tej bazarowej tandecie Owsiaka sądzę. Taka jest prawo fizyki, zasada Newtona,  że każda akcja budzi reakcję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @FaLcorN   Ach tak, skoro zaproszeniem - to bardzo pięknym. Czyli zaproszeniem do miłości? 
    • @Berenika97 Kambr jest nie tyle przepowiednią, ile obserwacją. Kambr to aluzja do Premiera Lloyda Georga, który negocjował traktat wersalski ze strony Wielkiej Brytanii. Cambria to łacińska nazwa Walii, a ów był Walijczykiem. I faktycznie nalegał na powszechne rozbrojenie. "Cambrian measures" to faktyczny (choć przestarzały) geologiczny termin oznaczający warstwy stratygraficzne, tu Kambru. Jednocześnie określenie "disarmament measures" pojawiło się w Traktacie Wersalskim. Ja miałem trudniej, bo słowo warstwy nie kojarzy się z traktatami. Ale są też stratygraficzne linie. Stąd - Kambryjskie linie.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Była jeszcze wersja z "utkniesz", ale gdzieś ugrzęzła mi po drodze  :)))
    • @Berenika97   To zaproszenie, a nie prośba, o miłość się nie prosi.
    • Może ci się nie podobać, lecz musisz się dostosować Bo obowiązki ciążą tak samo jak zakaźna choroba każde nabyte doświadczenie, to jedynie nowa fobia w tym kraju są tylko dwa miasta, sodoma i gomora   Wszystko wokół blednie i czasami mam ochotę  zapaść się pod ziemię Zupełnie jak podczas opowiadania żartu, z którego tylko ja się śmieję  Tylko, że innych żartów nie znam, a ten był specjalnie dla ciebie   Dzwonie do ciebie z nadzieją, że nie odbierzesz Bo nie wypada, zostawiać brata w potrzebie I co, że rzadko pokazuje się na kogoś pogrzebie Nie mam wielu znajomych, a ze wszystkimi spotkam się w niebie   Wszystkie myśli, bez wyjątku są brudne tak samo jak filmy bez przemocy są zwyczajnie nudne Ja tylko stoję pod oknem i czekam aż deszcz lugnie a kiedy w końcu to nastąpi? tylko bóg jeden wie   Byłbym erudytą gdyby nie moja słaba pamięć Wiedziałbym, kiedy i których stosować zaklęć miałbym punktów iq, więcej niż budowlaniec w mapei Mógłbym w końcu rozmawiać o sztuce i pić czarną kawę   Na świecie jest tyle ludzi, tyle osób nikt się nie obudzi, jest na to sposób   Tu stoi klub, a tam leży kościół Martwy duch, pod nim wykopany grób  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...