Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

nadpsuta


Rekomendowane odpowiedzi

jak pomarańcza
z wyszarpniętym kawałkiem
rozkrojonym talerz obok
ociekam

wiotka skórka
zmarszczyła brzeg sukienki
wyrównaj nożem
ostrożnie

spuchnięte oko
nie daje mi pełnego obrazu
jesteś obok
w filiżance?

no tak
francuska porcelana
kiedy ja kisnę w plastiku

chciałeś cząstki?
goń się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalio,
ja się też tu przenoszę :), bo najważniejsze jest dobre towarzystwo!

Z uwag moich:
- talerz - przeniósłbym do następnego wersu
- "mi" przed brzegiem może nie być, to samo przed "pełnego"
- jeden znak zapytania powinien wystarczyć (obok - filiżance)
- "mnie" po "cząstce" lepiej w domyśle, czyli usunąć
;)
Ciekawy pomysł na wierszyk miłosny (na pograniczu erotyky ;)
pzdr. b

ps. znalazłem jeszcze jeden "tomik" - wiesz na co ew.? napiszę w mailu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze:( posadzono mnie o plagiatowanie .. i zaczerpnięcie motywu z Twojego wiersza, jest mi przykro bo tak nie było
chodzi o moj wiersz bez tytułu umieszczony na poezji dla początkujących.
Fakt że i u mnie jest skórka i pomarańcza, ale nie widzialam Twojego wiersza przed wklejem tu swojego a poza tym moj powstał w 1991 roku czyli juz dość dawno.
Poczułam się w obowiązku wytłumaczyc się tutaj.. bo jakoś mi się nie przyjemnie zrobiło.
Ja nie widze jakies zastraszajacej zbiezności w naszych utworach ale moze ja na to inaczej patrzę :(
Co myslisz na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi Skamieniała cisza w świetle długowieczności drzewa oliwnego i jak się zdaje samotności, brzmi smutnie i przygnębiająco. Pozdrawiam :)
    • kiedyś nie miałam w sobie tej odwagi mówiłam wszem wobec jakie to żałosne   teraz mam i nie wiem co mnie powstrzymuje   skoro tak bardzo pragnę stać się pustką   nie mam już siły aby udowadniać kopać się z koniem przetrwać niemożliwe   ilekroć zacznę nie cieszy mnie postęp ilekroć zaniecham czuję się podle   wciąż żyję na lęku czas nie chce spowolnić   a kiedy przez chwilę poczuję się dobrze dręczą mnie flashbacki koszmary ustronne   Info ws. wiersza - ostatnio jestem bardzo zajęta i zapewne na ewentualne ślady  obecności odpowiem po dłuuuuuuuugim czasie. Nie martwcie się o mnie :) Po prostu potrzebuję spuścić ciśnienie publikując wiersz.    Deo
    • @Dobry, Zły i Brzydki ciekawy rytm, wiersz krotki przez niego ale po chwili można przystanąć i spojrzeć ponownie. Miło, pozdrawiam:)
    • W oczach piach, Ktoś krzyczy brzydko.   Droga- choć prosta- Cuchnie już zmęczeniem.   Kolega sytuację Ma już w poważaniu. - Starszy - byś nie zrzucał, Wad na pokolenie.     Prysznic, już przebrany, Walka trwa w najlepsze.   Krzyk, by zostać w domu Dławi się o kieszeń.   Umyć się, umówić, A co będzie? Pieprzę!   Tragizmy zostawiam RCB w esemesie.     Wspominam gówniarza Z dziadkiem na balkonie, Równy brak cenzury nad podziw piorunom.   Z nim każdy niestraszny, Deszcz kapie na skronie.   Ucząc się nadzieję Brać w przyszłość oburącz.    
    • @violetta Przyznam, że ręce mi opadły... W sprawie etnosów jednak odsyłam Cię do fachowej literatury... Co do drugiej kwestii w zasadzie też. Cóż nauczyciele bywają rozmaici... Pozdrawiam :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...