Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

dwa gramy duszy uwięzionej w celofanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dla mnie to erotyk pełen miłości (nie mylić z seksem) - głębia uczuć przedstawiona z pasją!!!!

zdjęcia nie udało się otworzyć (z tego drugiego linku, bo na tym "face" nie jestem zarejestrowana) ale cokolwiek, ktokolwiek na nim jest nie ma znaczenia w poezji. czasem tylko rozjaśnia wiersz, albo go przyciemnia.

powiem jeszcze od siebie, że długo nie czytałam takiego pięknego wiersza na orgu,
gratuluję!

serdecznie pozdrawiam - Jola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie mam najmniejszego zamiaru lookać na cokolwiek, co nie jest wierszem. To już jakaś choroba, ciągle ktoś mnie odsyła do jakiś zdjęć, obrazów, muzyki, innych tekstów, nie pytając, czy mam na to ochotę...Nie mam. Jeżeli wiersz nie może obejść się bez "tłumacza", to jest po prostu do bani lub pozwala na swobodę interpretacyjną, wykluczającą autorskie "echanie"...

zgoda, tylko nie zmienia to faktu niewiarygodności jaką mi zarzucasz;)
ja sobie echam i będę echał, nikt mi nie zabroni wrzucania zdjęć czy linków innego typu. się nie podoba to trudno, nie ma także obowiązku komentowania więc nie rozumiem po co się unosisz;)

Dlaczego nie sięgnąć po rozwiązanie najprostsze, ułatwiające życie czytelnikom i autorowi ?
Dedykacja : "córce" i odnośnik do zdjęcia, jako uroczy, nieobowiązkowy (!) dodatek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dla mnie to cicha, pełna czułości kołysanka...
widać w niej mgłę, która rzadko roztacza się za dnia przy mocnym, południowym słońcu...
i jak za dotknięciem różdżki kołysze i odsłania piękno, dalekie jednak od chwili-szczęścia, w ładnych lecz jakże ulotnych zaklęciach-obrazkach. ocalenie ma tu swój wzniosły, dramatyczny wymiar.
frazy pełne uroku, uczucia i zaklinania...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...