Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Urlop. Dowodzenie przejmuje...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

M. Krzywak. Do 1 sierpnia. Ma on moje błogosławieństwo i uprawnienia administratora od tej chwili.

W przypadkach ABSOLUTNIE koniecznych można kontaktować się z maciejem szostka:
[email protected]
Ale ostrzegam. Piszcie krótko, zwięźle i na temat. Maciej nie lubi rozwiązłych e-maili, nie podpartymi rzeczowymi dowodami :)

hej!

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja zgłosiłem ilustracje ( do środka)
najwyraźniej brakuje ciekawej okładki
poza tym, szczerze powiedziawszy, to nie wiem, jak stoimy finansowo, bo jeśli to dajmy na to 200 zł, to średnio się nam uda zrobić to ładnie i ze składaniem książkowym, ale co powiecie na taki zeszycik, jak to miało miejsce w "wierższe najgorższe"?

zdrówko,
Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję i mam mały postulacik, aby Michał na czas adminowania powstrzymał się od zamieszczania wierszy i komentowania. To tak obiektywnie myślę, że być jednocześnie Stwórcą i Tworzywem może przerosnąć nawet najwybrańszego śmiertelnika,
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję i mam mały postulacik, aby Michał na czas adminowania powstrzymał się od zamieszczania wierszy i komentowania. To tak obiektywnie myślę, że być jednocześnie Stwórcą i Tworzywem może przerosnąć nawet najwybrańszego śmiertelnika,
Pozdrawiam

Proszę się nie martwic na wyrost. Ewentualnie zgłosić zachowania "korupcyjne", o które, w tym momencie, pan "obiektywnie" mnie podejrzewa.
Dystans jest najważniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ale ty chyba stan sprzed kilku miesięcy. źle to wygląda.

potrzeba nam kogoś a minimalnym zmysłem plastycznym, żeby całości nadał klimat, włącznie ze stroną tytułową.
i nie wiem, czy ktoś zajął się przygotowaniem wierszy, to znaczy ich odpowiednim zestawieniem w kolejności.
co do formy wydawniczej, to chyba zgodzimy się, że to wydanie na dziesięciolecie powinno wyglądać przyzwoicie. Angello w tym roku w ogóle nie zbierał funduszy, może czekał na kosztorys druku??

czy komuś coś wiadomo w powyższych tematach??


Pozdrawiam
/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję i mam mały postulacik, aby Michał na czas adminowania powstrzymał się od zamieszczania wierszy i komentowania. To tak obiektywnie myślę, że być jednocześnie Stwórcą i Tworzywem może przerosnąć nawet najwybrańszego śmiertelnika,
Pozdrawiam

bez przesady. chyba da radę.

Pozdrawiam
/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formy wydania to też raczej optowałbym za porządnym tworem, ale sprawę pozostawiam otwartą. Natomiast z grafiką całego tomiku czy choćby okładki, proponuję pomoc, mianowicie moja przyjaciółka, studentka grafiki na ASP i UP dała się namówić żeby stworzyć nam potrzebną szatę graficzną do tomiku za free, no oprócz tego że obiecałem jej jeden egzemplarz :) Oczywiście wcześniej chciałaby przeczytać wszystkie teksty i zadać kilka pytań technicznych co do tego w jakim formacie należy dostarczyć to do drukarni, tak więc pytanie moje kieruję do osoby która posiada wszystkie teksty i jest odpowiedzialna/ obeznana z tematem wydania naszego ( brzmi dumnie ;p) tomiku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podsumowania całokształtu:


Wyniki ogólne:
www.poezja.org/debiuty/pdf/wyniki_ogolnie.pdf
Wiersze konkursowe:
www.poezja.org/debiuty/viewforum.php?id=87

- z podanej listy trzeba wybrać te w wynikach zaznaczone na czerwono



Wyniki oceny wierszy członków Jury:
www.poezja.org/debiuty/pdf/wyniki_jury.pdf
Wiersze jurorów:
www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=104561

- z tym, że są one źle wstawione jeśli chodzi o wygląd, nie zostały właściwie sformatowane, dlatego dobrze by było jescze poprosić jurorów o przesłanie tekstów w takiej formie, w jakiej mają iść do druku.

- oczywiście ta sama zasada, jak wyżej. bierzemy pod uwagę tylko te, które w wynikach zaznaczone są na czerwono.


grafika ilustracyjna do wierszy:
Jimmy Jordan



Michał!!

czy możemy uważać, że temat jest do wykonania, czy zostały już podjęte prace, o których nie wiemy?

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



hura :)
bardzo fajnie, ale ogarnijmy wpierw temat, drukarnie zwykle mają podobne wymogi, czyli tekst nierozpadający się, np Corel w krzywych. ważne, żeby mieć jakiś pomysł na całość. wyżej zrobiłam podsumowanie materiału. nie wiem, czy ktoś już przygotował jeden spójny pakiet wierszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję i mam mały postulacik, aby Michał na czas adminowania powstrzymał się od zamieszczania wierszy i komentowania. To tak obiektywnie myślę, że być jednocześnie Stwórcą i Tworzywem może przerosnąć nawet najwybrańszego śmiertelnika,
Pozdrawiam

Proszę się nie martwic na wyrost. Ewentualnie zgłosić zachowania "korupcyjne", o które, w tym momencie, pan "obiektywnie" mnie podejrzewa.
Dystans jest najważniejszy.

Widzę, że jednak uraziłem, skoro "obiektywnie" zostało wzięte w cudzysłów. O nic nie podejrzewam, po prostu wydaje mi się, że lepiej gdy strona nie jest jednocześnie sędzią, a pod wierszami/postami sygnowanymi M.Krzywak pojawiają się bardzo polemiczne komentarze.
Tak czy owak, nie będę kopii kruszyć o zasady i teorię, nie było moim celem wdawać się w dyskusje, więc zmykam z tego wątku bo przeszkadzam jak widzę w zupełnie innej konwersacji.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...