Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

łamanie regulaminu www.poezja.org


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę pana - zgadzam się, że osobiste wycieczki są nie na miejscu i jeżeli pan coś takiego zauważył, są odpowiednie narzędzia regulujące takie rzeczy - wystarczy zgłosić złamanie regulaminu. Skoro nie widzi pan sensu polemiki, to po co ten post?
Na razie widzę tutaj wielki krzyk o nic.
Proszę Panów, przecież niejednokrotnie spotykalismy się tutaj z opiniami, że admin nie jest doskonały kilka osób ma u niego " fory" No ja bardzo proszę nie robić groteski z poważnej dyspóty.

Proszę przytoczyc te opinie. Kiedy się pan spotkłał z taką opinią i przy jakiej okazji? Narusza pan dobra osobiste administratora portalu w tym momencie. Nieładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Szkaluje? kogo? czym? że wypowiedź jarosława S nazwałen odkrywaniem TAKICH orgowych prawd? Daj spokój, człowieku, z tobą nie ma co rozmawiać: Żródło: wypowiedź Jarosława S z dnia 08.07.2010r.

Tak. Nie przypominam sobie, żebym jako uczestnik portalu www.poezja.org nazwał kogoś "artychą, pisarczykiem, ignorantem" co mi tutaj właśnie pan sugeruje, a tym samym łamie regulamin www.poezja.org co już zostało zgłoszone.
Pytaniem, sugeruje? w komentarzu do jarosława S? O bosz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak. Nie przypominam sobie, żebym jako uczestnik portalu www.poezja.org nazwał kogoś "artychą, pisarczykiem, ignorantem" co mi tutaj właśnie pan sugeruje, a tym samym łamie regulamin www.poezja.org co już zostało zgłoszone.
Pytaniem, sugeruje? w komentarzu do jarosława S? O bosz...

Niewyraźnie napisałem?
Chce pan jeszcze coś dodać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę pana - zgadzam się, że osobiste wycieczki są nie na miejscu i jeżeli pan coś takiego zauważył, są odpowiednie narzędzia regulujące takie rzeczy - wystarczy zgłosić złamanie regulaminu. Skoro nie widzi pan sensu polemiki, to po co ten post?
Na razie widzę tutaj wielki krzyk o nic.

krzyk o nic? no to ja już wszystko rozumiem...
yhy, szkoda, że dopiero po dwóch tygodniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę pana - zgadzam się, że osobiste wycieczki są nie na miejscu i jeżeli pan coś takiego zauważył, są odpowiednie narzędzia regulujące takie rzeczy - wystarczy zgłosić złamanie regulaminu. Skoro nie widzi pan sensu polemiki, to po co ten post?
Na razie widzę tutaj wielki krzyk o nic.

krzyk o nic? no to ja już wszystko rozumiem...

Chyba jednak nie. Pan myli łamanie regulaminu z krytyką, a jeżeli ktoś pana obraża, trzeba to zgłosić - prostszej odpowiedzi dać chyba nie potrafię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



krzyk o nic? no to ja już wszystko rozumiem...

Chyba jednak nie. Pan myli łamanie regulaminu z krytyką, a jeżeli ktoś pana obraża, trzeba to zgłosić - prostszej odpowiedzi dać chyba nie potrafię.

a ja nie oczekuję od Pana złożonej odpowiedzi. A czy mylę czy nie łamanie regulaminu z krytyką, to zależy od definicji zwrotu "osobiste wycieczki w stronę autora", bo mogą być grzeczne i mniej grzeczne takie wycieczki, moim zdaniem i jedne i drugie powinny być korygowane przez administratora. I powtarzam już drugi raz, że zgłosiłem takie zachowanie i nie było reakcji, dlatego pomyślałem, że regulamin na tym portalu nie obowiązuje i już nie zwraca się uwagi na takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To Pan chyba nie widzi różnicy między krytyką wiersza (nawet tak beznadziejną jak moja, ale nie mam się czego wstydzić, bo nawet najtęższe umysły na tym portalu wyrażają taką krytykę) od krytyki osoby autora w postaci ignorant, syneczek itp.

Nie wydaje mi się, abym mówił coś o sposobie krytykowania moich wierszy, nawet jeśli krytyka ta zamyka się w jednym słowie "śmieć" itp. Do takiego zdania krytyk ma prawo. I proszę bardzo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Chyba jednak nie. Pan myli łamanie regulaminu z krytyką, a jeżeli ktoś pana obraża, trzeba to zgłosić - prostszej odpowiedzi dać chyba nie potrafię.

a ja nie oczekuję od Pana złożonej odpowiedzi. A czy mylę czy nie łamanie regulaminu z krytyką, to zależy od definicji zwrotu "osobiste wycieczki w stronę autora", bo mogą być grzeczne i mniej grzeczne takie wycieczki, moim zdaniem i jedne i drugie powinny być korygowane przez administratora. I powtarzam już drugi raz, że zgłosiłem takie zachowanie i nie było reakcji, dlatego pomyślałem, że regulamin na tym portalu nie obowiązuje i już nie zwraca się uwagi na takie rzeczy.

No skoro tak, to zmienia postać rzeczy, aczkolwiek przejrzałem wątek o który (chyba) chodzi - mam wrażenie, że wszystkie "osobiste" wycieczki dotyczą postawy krytyka i oceny jego krytycznej pracy, w dodatku jest tam dość osobliwa kontrargumentacja. Dobrze by było przytoczyć jakieś konkretne przykłady.
W każdym razie dla administratora nie ma wakacji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ludzie są różni, niektórzy leczą swoje porażki odniesione na innych poetyckich portalach (bo zebrało się tu grono TWA? tak to nazywacie?), a inni (i Ci są o wiele ważniejsi i ciekawsi) potrafią w rzetelny sposób powiedzieć coś konstruktywnego na dany temat (z czym się spotkałem w komentarzach na mój nędzny wierszyk Modlitwa i kiepskie haiku, za co tutaj jeszcze raz dziękuję tym osobom!, bo spowodowały krytyczny namysł nad moimi wypocinami).

O wojnach nic nie wiem, ale to byłoby bardzo niesmaczne.

Zalecenie przyjmuję.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pytaniem, sugeruje? w komentarzu do jarosława S? O bosz...

Niewyraźnie napisałem?
Chce pan jeszcze coś dodać?
Tak i owszem, chcę podać przykład komentarza Jacka Sojana:
JacekSojan]Proszę Państwa, proszę się dokładnie przyjrzeć założonemu tu wątkowi przez imć Pana Mariusza Rakoskiego - nie dość mu cmokania nad fałszywym diamentem, nie dość ogłaszania jedynie słusznej (bo własnej) krytyki, co przypomina polityczną poprawność chwalenia tego co Pan Rakoski uzna za warte chwalenia - to jeszcze neguje prawo innych komentujących do zajmowania odrębnego stanowiska i nagłaśniania własnej opcji widzenia rzeczy (tu: wiersza Pana Jarka);
- czy Pan Rakoski zrozumie w końcu, że jego opcja widzenia rzeczy nie jest obowiązująca na orgu?
- czy Pan Rakoski przyjmie w końcu do wiadomości, że każdy czytelnik ma dokładnie takie samo oceniania tekstu choć niekoniecznie według gustu Pana Rakoskiego?
- czy Pan Rakoski przestanie w końcu bić pianę na orgu w związku z faktem, że inni czytelnicy pozwolili sobie na własne zdanie?
- czy Pan Rakowski odwali się w końcu od komentów niezgodnych z jego stanowiskiem i poprzestanie wreszcie na prywatnym zdaniu o wierszu bez komentowania komentów innych?
- jeśli Pan Rakoski nie zrozumie, że narusza zasadę pluralizmu i konstytucyjną wolność wypowiedzi - będzie nadal obiektem specjalnych komentarzy ludzi inaczej myślących, ale myślących, że Pan Rakoski jest zagrożeniem dla orga i jego rozwoju artystycznego;
bo o nic więcej tu nie chodzi - niech Pan Rakoski pisze swoje opinie ale opinie innych uszanuje;
ka-pe-wu?

J.S
No właśnie Panie Krzywak! ka-pe-wu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Proszę Panów, przecież niejednokrotnie spotykalismy się tutaj z opiniami, że admin nie jest doskonały kilka osób ma u niego " fory" No ja bardzo proszę nie robić groteski z poważnej dyspóty.

Proszę przytoczyc te opinie. Kiedy się pan spotkłał z taką opinią i przy jakiej okazji? Narusza pan dobra osobiste administratora portalu w tym momencie. Nieładnie.
Niestety, większość wątków została skasowana przez niejakich: Arniego, Emila grabicza, ledwo głupiego, Marcina Erlina, Me, be, Arke Noego,marela, ale to, na co admin im tutaj pozwalał przechodzi ludzkie wyobrażenie, łącznie z pozwoleniem na organizację oknkursu na opowiadanie o życiu, gdzie o ile pamiętam marcin erlin, me,be i marel byli pomysłodawcami, nie mając zielonego pojęcia o literaturze. Więc ja się pytam, jak można pozwalać na konkurs, gdzie osoby go organizujące są debilami, analfabetami i wtórnym idiotami? Admin nie zweryfikował niczego i nikogo, a czym skończył się konkurs na opowiadanie o życiu, wszyscy chyba pamiętamy. Doszło do absurdu, gdzie Pan Rakoski został z urzędu odrzucony przez admina, chcąc zorganizować konkurs na opowiadanie o śmierci, bo uważany był...za marcina erlina ( cholera go zresztą wie). Uważam, że przez takie nieodpowiedzialne działanie, admin sam sobie szkodzi najbardziej, bo zwykli orogowicze słusznie, zresztą uważają, że takim marelom, me,be, arkom noego, ledwo głupim, emilom grabiczom, wolno więcej niż im.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A JA PAMIĘTAM MIŁE CZASY NA FORUM, KIEDY BYŁO BARDZO DUŻO MĄDRYCH OSÓB, NIESTETY- ODESZLI Z TEGO FORUMA NA INNE, GDZIE NIE MA CHAMSTWA... SZKODA MI ALTER EGO, VERY, RYBAKA, ALTER NET...I JESZCZE INNYCH TYM PODOBNYCH
A JEDNOCZEŚNIE DOBRZE , ZE SĄ TEŻ INNI MILI, STARZY FORUMOWICZE, ŻE NIE DAJĄ SIĘ WYKOPSAĆ PRZEZ MŁODZIEZOWO KOŁO GLUPOTY :p
pozdrawiam wszystkich
i życzę owocnej krytyki bez wyzwisk, to przynosi ujme tylko wyzywającym...
hej!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A JA PAMIĘTAM MIŁE CZASY NA FORUM, KIEDY BYŁO BARDZO DUŻO MĄDRYCH OSÓB, NIESTETY- ODESZLI Z TEGO FORUMA NA INNE, GDZIE NIE MA CHAMSTWA... SZKODA MI ALTER EGO, VERY, RYBAKA, ALTER NET...I JESZCZE INNYCH TYM PODOBNYCH
A JEDNOCZEŚNIE DOBRZE , ZE SĄ TEŻ INNI MILI, STARZY FORUMOWICZE, ŻE NIE DAJĄ SIĘ WYKOPSAĆ PRZEZ MŁODZIEZOWO KOŁO GLUPOTY :p
pozdrawiam wszystkich
i życzę owocnej krytyki bez wyzwisk, to przynosi ujme tylko wyzywającym...
hej!!!!!!
Dokładnie! Powiedzmy stanowcze NIE - młodzieżowemu kołu głupoty. Niech żyje Myśl Spokojnej Starości i Niepodległa Republika Mandżurii!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę przytoczyc te opinie. Kiedy się pan spotkłał z taką opinią i przy jakiej okazji? Narusza pan dobra osobiste administratora portalu w tym momencie. Nieładnie.
Niestety, większość wątków została skasowana przez niejakich: Arniego, Emila grabicza, ledwo głupiego, Marcina Erlina, Me, be, Arke Noego,marela, ale to, na co admin im tutaj pozwalał przechodzi ludzkie wyobrażenie, łącznie z pozwoleniem na organizację oknkursu na opowiadanie o życiu, gdzie o ile pamiętam marcin erlin, me,be i marel byli pomysłodawcami, nie mając zielonego pojęcia o literaturze. Więc ja się pytam, jak można pozwalać na konkurs, gdzie osoby go organizujące są debilami, analfabetami i wtórnym idiotami? Admin nie zweryfikował niczego i nikogo, a czym skończył się konkurs na opowiadanie o życiu, wszyscy chyba pamiętamy. Doszło do absurdu, gdzie Pan Rakoski został z urzędu odrzucony przez admina, chcąc zorganizować konkurs na opowiadanie o śmierci, bo uważany był...za marcina erlina ( cholera go zresztą wie). Uważam, że przez takie nieodpowiedzialne działanie, admin sam sobie szkodzi najbardziej, bo zwykli orogowicze słusznie, zresztą uważają, że takim marelom, me,be, arkom noego, ledwo głupim, emilom grabiczom, wolno więcej niż im.

Niestety, ale sporo w tym racji - tylko niepotrzebnie operujesz troszkę wulgarnym

słownictwem, bo to do niczego nie prowadzi, przynajmniej dobrego :)

Gwoli wyjaśnienia: faktem jest, że Marcin mnie zachęcił do inicjatywy zorganizowania

konkursu, ale pomysł jest mój, jeżeli chodzi o tematykę i regulamin. Sprawa ta została

już wcześniej wyjaśniona, i jest OK.

Fakt następny: Admin nie ogarnia tego portalu, niestety, stąd taki cyrk :)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę przytoczyc te opinie. Kiedy się pan spotkłał z taką opinią i przy jakiej okazji? Narusza pan dobra osobiste administratora portalu w tym momencie. Nieładnie.
Niestety, większość wątków została skasowana przez niejakich: Arniego, Emila grabicza, ledwo głupiego, Marcina Erlina, Me, be, Arke Noego,marela, ale to, na co admin im tutaj pozwalał przechodzi ludzkie wyobrażenie, łącznie z pozwoleniem na organizację oknkursu na opowiadanie o życiu, gdzie o ile pamiętam marcin erlin, me,be i marel byli pomysłodawcami, nie mając zielonego pojęcia o literaturze. Więc ja się pytam, jak można pozwalać na konkurs, gdzie osoby go organizujące są debilami, analfabetami i wtórnym idiotami? Admin nie zweryfikował niczego i nikogo, a czym skończył się konkurs na opowiadanie o życiu, wszyscy chyba pamiętamy. Doszło do absurdu, gdzie Pan Rakoski został z urzędu odrzucony przez admina, chcąc zorganizować konkurs na opowiadanie o śmierci, bo uważany był...za marcina erlina ( cholera go zresztą wie). Uważam, że przez takie nieodpowiedzialne działanie, admin sam sobie szkodzi najbardziej, bo zwykli orogowicze słusznie, zresztą uważają, że takim marelom, me,be, arkom noego, ledwo głupim, emilom grabiczom, wolno więcej niż im.
Na szczęście nie wszyscy tak myslą.
Konkurs był bardzo udany, opowiadania sprawiedliwie ocenione, nagroda trafiła tam gdzie trafić miała, a jak komuś żal to już jego problem.
Osobiście ja nie mam nic przeciwko Tomkowi i Marcinowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...