Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

łamanie regulaminu www.poezja.org


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj od może dwóch tygodni i już podczas dyskusji o poezji zostałem nazwany artychą, pisarczykiem, ignorantem, a ponadto "nie mam najmniejszego pojęcia o kompozycji", truję/struwam (bo chciałem się CZEGOŚ dowiedzieć od rzekomo Wielkiego Poety tegoż portalu), ach! i jeszcze leczę kompleksy :). Nie otrzymałem natomiast nigdzie rzetelnego i uzasadnionego komentarza (od ludzi, którzy sypali tymi 'obelgami')

Czytałem regulamin www.poezja.org i jest tam jasno napisane, że 1. Na www.poezja.org oceniamy utwór, nie autora. (i jest to na czerwono!). Proszę mnie skorygować jeśli źle interpretuję tę bardzo prostą zasadę: jeśli dodaję jakikolwiek tekst na forum, to mogę mieć nadzieję, że to o tym utworze będą komentarze, a nie na temat mojej osoby, natomiast zostanie zbanowany ten osobnik, który będzie rzucał obelgami i obrażał autora.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety Jarku, albo:

* się z tym pogodzisz (bo to już tutaj reguła, co jest KOSZAMRNIE przykre),
* usuniesz konto (czego nie zalecam, premier Kaczyński też jest samotnym bojownikiem :),
* będziesz ignorować osoby, które mijają się z regulaminem poezji.org (i ja tak czynię).

Niestety, po raz xentej: na portalu prowadzi się jakieś dziwne wojny o... lidera na poezji.org?

Dla mnie jest to cyrk, troszkę szkoda mi czasu i energii, ale poznałem tutaj mnóstwo

ciekawych ludzi, z którymi warto rozmawiać.

Zalecam: nie wdawać się w zaczepki, pisać choćby to, co ślina przyniesie na język (ale

tylko wobec tekstu) i zrywać boki z wielkich smutków świata, a będzie git :)

Pozdro!

Tęsknię za Alfą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale nie o tym rozmawiamy, Marianno: nie idzie o kolejność (Zetka czy Warsztat), bo ta nie

uprawnia do posługiwania się takimi epitetami wobec OSOBY, o to idzie - kwestia wyboru

między Z a W, to już sprawa indywidualna.

Czy pseudokomentarze w stylu: "grafomania", "kosz", "bełkot" i tede. uważasz za przykład

"bogatego słownictwa na forum"?

Ja naprawdę nie wiem, co się stało z tymi sympatycznymi Użytkownikami, kiedy zaglądałem

tutaj od czasu do czasu w 2007/2008 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Jak sam napisałeś: "Wszelka krytyka dozwolona", więc - O CO CHODZI? Skąd to

rykowisko na forum wobec mojej opinii?

Dziwnię się, dlaczego nie widzisz (jak większość), tutaj faktów, ale masz do tego prawo.

Ja również Ciebie szanuję i uważam za potencjalnie zajeb* kolesia, ale

własne zdanie to ja chyba też mogę wypowiedzieć, czego mi się tutaj zabrania - co ciekawe,

to mnie zarzuca się łamanie konstytucyjnych praw(!), tylko dlatego, że skomentowałem

komentarze Użytkowników - bardzo ważnych, reprezentacyjnych, ba, poetów(!).

Nie zrażam się tym jednak, a buźkę w sprawie tekstów zamierzam otwierać jak najwięcej :)

Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość ludzi tu piszących i komentujących nie ma pojęcia o poezji i tzw. krytyce, nie zna się nawet na zasadach pisowni, interpunkcji, ortografii itd... ja pewnie po części też jestem taką osobą, ale funkcjonuję tu i ówdzie od jakiegoś czasu i nabyłem tzw. "oczytania" i tak na prawdę, to jest jedyny klucz jaki może używać komentator-amator. klucz który jest, powiedzmy, najbardziej sprawiedliwy i obiektywny dla autora. wpisy typu: podoba się lub nie itd... wyrażają tylko i wyłącznie zadowolenie z odbycia podróży z tekstem.
tak więc, jedyna rada jaką mogę Ci dać, to szukanie, czytanie, czytanie... i praca z tekstami. za 2-3 miechy, jeśli będziesz cierpliwy, dojdziesz do wprawy, uwierz;) pozdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


No,no,no jeśli dwa tygodnie zajęło ci odkrywanie TAKICH orgowych prawd, to gratulujemy lotności umysłu.

Można prosić o źródła, skąd pan Prezes posiada takie rzetelne informacje na temat www.poezja.org.? Ta wiedza jest bardzo potrzebna w do dalszych działań mających na celu poprawę wizerunku www.poezja.org i skutecznego usuwania osób, które za nic nie chcą jej opuścić.
Z góry dziękuje za współprace i za cenny wpis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


No,no,no jeśli dwa tygodnie zajęło ci odkrywanie TAKICH orgowych prawd, to gratulujemy lotności umysłu.

Można prosić o źródła, skąd pan Prezes posiada takie rzetelne informacje na temat www.poezja.org.? Ta wiedza jest bardzo potrzebna w do dalszych działań mających na celu poprawę wizerunku www.poezja.org i skutecznego usuwania osób, które za nic nie chcą jej opuścić.
Z góry dziękuje za współprace i za cenny wpis.
Proszę bardzo: źródło: Sklepy Cynamonowe - autor Bruno Schulz.
Kto nie chce opuścić portalu? Co Pan mi sugeruje? pan nie wie, kim ja jestem? prezesem jestem proszę pana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Można prosić o źródła, skąd pan Prezes posiada takie rzetelne informacje na temat www.poezja.org.? Ta wiedza jest bardzo potrzebna w do dalszych działań mających na celu poprawę wizerunku www.poezja.org i skutecznego usuwania osób, które za nic nie chcą jej opuścić.
Z góry dziękuje za współprace i za cenny wpis.
Proszę bardzo: źródło: Sklepy Cynamonowe - autor Bruno Schulz.
Kto nie chce opuścić portalu? Co Pan mi sugeruje? pan nie wie, kim ja jestem? prezesem jestem proszę pana!

Niestety, to nie jest to źródło. Jeżeli pan publicznie szkaluje forum publiczne i jego użytkowników, musi pan umieć rzetelnie odpowiedzieć na to proste pytanie i je uargumentować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zamiarem było tylko uczulenie odpowiedzialnych za portal na to, że są osoby, które bezkarnie łamią zasady i regulamin, mało mnie interesuje, że jakiś gbur obraża moją osobą, czy zarzuca nieoczytanie, ignorancję itp., nie jestem człowiekiem, do którego trafiają takie obelgi na niskim poziomie, nie mam też kompleksów związanych z moim wykształceniem. Wydawało mi się, że portal jest na wysokim poziomie merytorycznym i kulturalnym, widocznie się myliłem, a przykro się tak zawieść. Rozumiem, że ktoś z komentujących może mieć taki lub inny charakter, ale od czego są administratorzy? Nie powinni oni przynajmniej zwracać uwagi na takie osobiste wycieczki? Może się mylę.
Powtarzam, nie czuję się urażony, ze ktoś mnie nazwał pisarczykiem czy synkiem, trudno, aby można być urażonym przez osobę, która mnie zupełnie nie zna... dlatego nawet nie wdaję się w polemiki z takimi małymi osobami. No, cóż, widocznie tak musi być. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Proszę bardzo: źródło: Sklepy Cynamonowe - autor Bruno Schulz.
Kto nie chce opuścić portalu? Co Pan mi sugeruje? pan nie wie, kim ja jestem? prezesem jestem proszę pana!

Niestety, to nie jest to źródło. Jeżeli pan publicznie szkaluje forum publiczne i jego użytkowników, musi pan umieć rzetelnie odpowiedzieć na to proste pytanie i je uargumentować.
Szkaluje? kogo? czym? że wypowiedź jarosława S nazwałen odkrywaniem TAKICH orgowych prawd? Daj spokój, człowieku, z tobą nie ma co rozmawiać: Żródło: wypowiedź Jarosława S z dnia 08.07.2010r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę pana - zgadzam się, że osobiste wycieczki są nie na miejscu i jeżeli pan coś takiego zauważył, są odpowiednie narzędzia regulujące takie rzeczy - wystarczy zgłosić złamanie regulaminu. Skoro nie widzi pan sensu polemiki, to po co ten post?
Na razie widzę tutaj wielki krzyk o nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę pana - zgadzam się, że osobiste wycieczki są nie na miejscu i jeżeli pan coś takiego zauważył, są odpowiednie narzędzia regulujące takie rzeczy - wystarczy zgłosić złamanie regulaminu. Skoro nie widzi pan sensu polemiki, to po co ten post?
Na razie widzę tutaj wielki krzyk o nic.
Proszę Panów, przecież niejednokrotnie spotykalismy się tutaj z opiniami, że admin nie jest doskonały kilka osób ma u niego " fory" No ja bardzo proszę nie robić groteski z poważnej dyspóty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Niestety, to nie jest to źródło. Jeżeli pan publicznie szkaluje forum publiczne i jego użytkowników, musi pan umieć rzetelnie odpowiedzieć na to proste pytanie i je uargumentować.
Szkaluje? kogo? czym? że wypowiedź jarosława S nazwałen odkrywaniem TAKICH orgowych prawd? Daj spokój, człowieku, z tobą nie ma co rozmawiać: Żródło: wypowiedź Jarosława S z dnia 08.07.2010r.

Tak. Nie przypominam sobie, żebym jako uczestnik portalu www.poezja.org nazwał kogoś "artychą, pisarczykiem, ignorantem" co mi tutaj właśnie pan sugeruje, a tym samym łamie regulamin www.poezja.org co już zostało zgłoszone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę pana - zgadzam się, że osobiste wycieczki są nie na miejscu i jeżeli pan coś takiego zauważył, są odpowiednie narzędzia regulujące takie rzeczy - wystarczy zgłosić złamanie regulaminu. Skoro nie widzi pan sensu polemiki, to po co ten post?
Na razie widzę tutaj wielki krzyk o nic.

krzyk o nic? no to ja już wszystko rozumiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...