Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

niesnaski


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




bo to ze strony mena było pisane
dzięki za odwiedziny
pozdr

tak, właśnie dlatego są to "kiksy" :)
rozumisz, Maćko, ze strony mena jest fajowo, oprócz kilku momentów, gdzie on ni chu chu nie może wiedzieć, jak to jest "z ócz kobiety", a z kolei mówi to nazbyt poważnie, by potraktować to jako właśnie takie ze strony "wstawianie się"
większość "widzenia" jest w stylu "wstawiania się" i git, bo na dwoje babka wróżyła, ale jest parę momentów pieprzących sprawę - ten, który wyjęłam i jeszcze ten "o dwie osoby tu chodzi" - paskudnie moralizatorskie za dwoje no i ta pointa

:) czułkiem
przyjąłem(-:
przy kolejnej takiej próbie postaram się bardziej w skórze kobity(-:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zgadzam się z tobą magnetowidzie, że to tylko taki worek ogólników, tekst jest dość stary i po namowie znajomego wrzuciłem go do serwisu, musiałem go trochę poobcinać bo był pisany w formie felietonu, stąd tyle tych powtórzeń i innych dookreśleń.
p.s a co do tego seksu to raczej taka ironia niż szukanie prawdy wiekuistej(-:
dzięki za czytanie
pozdr

magnetowicie! - toż to staropolskie imię;) uzupełniając: tematyka jak najbardziej, eteryka relacji międzyludzkich świat emocji i gęstwiny uczuć impulsy imperatywy to jest to co lubię bardziej niż wrzesniowego liscia;) pozdrawiam

przepraszam za lapsus w imieniu.
a resztę braków w swoim pisaniu biorę na barki warsztatowe(-:
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



tak, właśnie dlatego są to "kiksy" :)
rozumisz, Maćko, ze strony mena jest fajowo, oprócz kilku momentów, gdzie on ni chu chu nie może wiedzieć, jak to jest "z ócz kobiety", a z kolei mówi to nazbyt poważnie, by potraktować to jako właśnie takie ze strony "wstawianie się"
większość "widzenia" jest w stylu "wstawiania się" i git, bo na dwoje babka wróżyła, ale jest parę momentów pieprzących sprawę - ten, który wyjęłam i jeszcze ten "o dwie osoby tu chodzi" - paskudnie moralizatorskie za dwoje no i ta pointa

:) czułkiem
przyjąłem(-:
przy kolejnej takiej próbie postaram się bardziej w skórze kobity(-:
sądzę, że nadal nie rozumiesz o co mi idzie :)
raczej nie dasz rady w skórze kobity i dlatego nie próbuj włazić. fajne są te momenty, w których widać wyraźnie kiks "wchodzenia w skórę" jako zabieg poetycki, a rzeczywistymi kiksami są te miejsca, w których szczerze wiersz próbuje wejść w skórę kobity.
ale w zasadzie nie chce mi się już tego tłumaczyć bardziej, bo to twój wiersz
z mojego tłumaczenia, coś zrozumioł, toś zrozumioł, ze z tym zrozumieniem bondź :D

pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


przyjąłem(-:
przy kolejnej takiej próbie postaram się bardziej w skórze kobity(-:
sądzę, że nadal nie rozumiesz o co mi idzie :)
raczej nie dasz rady w skórze kobity i dlatego nie próbuj włazić. fajne są te momenty, w których widać wyraźnie kiks "wchodzenia w skórę" jako zabieg poetycki, a rzeczywistymi kiksami są te miejsca, w których szczerze wiersz próbuje wejść w skórę kobity.
ale w zasadzie nie chce mi się już tego tłumaczyć bardziej, bo to twój wiersz
z mojego tłumaczenia, coś zrozumioł, toś zrozumioł, ze z tym zrozumieniem bondź :D

pozdro :)
wim rozumim i mim
przekomarzam się ino

pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam jednym tchem :))) a zazwyczaj jak to Sojan mówi, brakuje mnie już przy drugiej zwrotce.

Powinieneś więcej takich życiowych wierszy napisać. Ten nieco dopracować, ale bardzo urokliwy.

Wydać tomik pt. "kiedy kobieta kłóci się z mężczyzną"

Sukces gwarantowany.

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...