Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Kogo pan nazywa dziećmi? Pomysł uważam za bardzo dobry. Wszystko, co promuje w taki czy inny sposób pisarstwo, uważam za dobre. A to, że nikt tu nie napisze tekstu na Nobla, wiadomo nie od dziś.

Tylko trzeba porządne jury wybrać. Kilka tematów niżej angello zamknął jeden z wątków Marcina Erlina i nałożył na niego ban. Nie mam pojęcia, jak długi, ale skoro na razie Marcina Erlina nie ma, proponuję puste miejsce po nim zapełnić.

Więcej udziela się w tym wątku nie będę. Pokój!

Nie no, nie rozdrażniajmy się. Pomysł jest w porządku, ale konkurs polega na tym, że piszący na konkurs daje swe dzieła pod ocenę. A ja tutaj wątpię w tą ocenę i ten konkurs jest po prostu naciąganiem naiwnych.
Ja nie rozumiem podejścia takich osób które traktują takie rzeczy jako zabawę, bo to nie do końca jest zabawa. Zabawą był Zoned. A tutaj jest "poważny" pomysł.
Jeżeli jury będzie takie, jakie jest, ja to nazwę oszukiwaniem użytkowników i niech się dzieje co chce.

Michale, powtarzam - nie psuj dzieciom ich zabawę tylko patrz z boku na owoce, a potem, po "skosztowaniu" oceniaj -
nie ulega wątpliwości, że jakie jury taka będzie też marmolada, zostaw rzecz w spokoju - pobawimy się po zamknięciu tematu...
J.S
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Kogo pan nazywa dziećmi? Pomysł uważam za bardzo dobry. Wszystko, co promuje w taki czy inny sposób pisarstwo, uważam za dobre. A to, że nikt tu nie napisze tekstu na Nobla, wiadomo nie od dziś.

Tylko trzeba porządne jury wybrać. Kilka tematów niżej angello zamknął jeden z wątków Marcina Erlina i nałożył na niego ban. Nie mam pojęcia, jak długi, ale skoro na razie Marcina Erlina nie ma, proponuję puste miejsce po nim zapełnić.

Więcej udziela się w tym wątku nie będę. Pokój!

Nie no, nie rozdrażniajmy się. Pomysł jest w porządku, ale konkurs polega na tym, że piszący na konkurs daje swe dzieła pod ocenę. A ja tutaj wątpię w tą ocenę i ten konkurs jest po prostu naciąganiem naiwnych.
Ja nie rozumiem podejścia takich osób które traktują takie rzeczy jako zabawę, bo to nie do końca jest zabawa. Zabawą był Zoned. A tutaj jest "poważny" pomysł.
Jeżeli jury będzie takie, jakie jest, ja to nazwę oszukiwaniem użytkowników i niech się dzieje co chce.
Dobry wieczór Państwu. Chciałam poprzeć M. Krzywaka. Wróciłam na poezjęorg. po długiej nieobecności i przecieram oczy ze zdumienia. Wybór takiego oszołoma jak Marcin Erlin do jakiegokolwiek jury jest policzkiem dla uczestników konkursu. Ten człowiek nie zna się na literaturze, orgowiczów w prozie, szczególnie, traktuje po chamsku, wpisując bzdury i drwiąc ze wszystkich bezkarnie. Jak napisał amerrozzo chyba, Erlin dostał podobno ban, i bardzo dobrze. Brawo admin, mam nadzieję, że do świąt bożego narodzenia nie będę musiała czytać komentów Marcina Erlina, jesli ktoś z Państwa mi nie wierzy, zapraszam do działu proza dla początkujących. Możecie się sami przekonać, jak członek jury traktuje początkujących! Wstyd i hańba.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




na podstawie pańskich "arcydzieł" można powątpiewać w pańskie kompetencje do zasiadania w jury, ale być może taka rola z drugiej strony pozwoli panu zmienić paradygmat na temat własnych uroszczeń co do miejsca w literaturze...czasami z pozoru absurdy okazują się nader zbawienne dla uzyskania samoświadomości - życzę powodzenia!

J.S
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie no, nie rozdrażniajmy się. Pomysł jest w porządku, ale konkurs polega na tym, że piszący na konkurs daje swe dzieła pod ocenę. A ja tutaj wątpię w tą ocenę i ten konkurs jest po prostu naciąganiem naiwnych.
Ja nie rozumiem podejścia takich osób które traktują takie rzeczy jako zabawę, bo to nie do końca jest zabawa. Zabawą był Zoned. A tutaj jest "poważny" pomysł.
Jeżeli jury będzie takie, jakie jest, ja to nazwę oszukiwaniem użytkowników i niech się dzieje co chce.
Dobry wieczór Państwu. Chciałam poprzeć M. Krzywaka. Wróciłam na poezjęorg. po długiej nieobecności i przecieram oczy ze zdumienia. Wybór takiego oszołoma jak Marcin Erlin do jakiegokolwiek jury jest policzkiem dla uczestników konkursu. Ten człowiek nie zna się na literaturze, orgowiczów w prozie, szczególnie, traktuje po chamsku, wpisując bzdury i drwiąc ze wszystkich bezkarnie. Jak napisał amerrozzo chyba, Erlin dostał podobno ban, i bardzo dobrze. Brawo admin, mam nadzieję, że do świąt bożego narodzenia nie będę musiała czytać komentów Marcina Erlina, jesli ktoś z Państwa mi nie wierzy, zapraszam do działu proza dla początkujących. Możecie się sami przekonać, jak członek jury traktuje początkujących! Wstyd i hańba.

Ja też mam nadzieję, że ta osoba już się tutaj nie pojawi. Mam wrażenie, że czas najwyższy skończyć z wygłupami, bo wszyscy cenni użytkownicy będą zwiewać gdzie pieprz rośnie.
Niestety.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie no, nie rozdrażniajmy się. Pomysł jest w porządku, ale konkurs polega na tym, że piszący na konkurs daje swe dzieła pod ocenę. A ja tutaj wątpię w tą ocenę i ten konkurs jest po prostu naciąganiem naiwnych.
Ja nie rozumiem podejścia takich osób które traktują takie rzeczy jako zabawę, bo to nie do końca jest zabawa. Zabawą był Zoned. A tutaj jest "poważny" pomysł.
Jeżeli jury będzie takie, jakie jest, ja to nazwę oszukiwaniem użytkowników i niech się dzieje co chce.

Michale, powtarzam - nie psuj dzieciom ich zabawę tylko patrz z boku na owoce, a potem, po "skosztowaniu" oceniaj -
nie ulega wątpliwości, że jakie jury taka będzie też marmolada, zostaw rzecz w spokoju - pobawimy się po zamknięciu tematu...
J.S

Jacku, ja mam wrażenie, że Mariusz dał coś z siebie i szkoda, żeby się utopił. Ja tam całkowicie neguje jego krytykę, pół na pół twórczość, ale czuję tutaj jakiś handel człowiekiem.
No, ale co ma być, to będzie.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dobry wieczór Państwu. Chciałam poprzeć M. Krzywaka. Wróciłam na poezjęorg. po długiej nieobecności i przecieram oczy ze zdumienia. Wybór takiego oszołoma jak Marcin Erlin do jakiegokolwiek jury jest policzkiem dla uczestników konkursu. Ten człowiek nie zna się na literaturze, orgowiczów w prozie, szczególnie, traktuje po chamsku, wpisując bzdury i drwiąc ze wszystkich bezkarnie. Jak napisał amerrozzo chyba, Erlin dostał podobno ban, i bardzo dobrze. Brawo admin, mam nadzieję, że do świąt bożego narodzenia nie będę musiała czytać komentów Marcina Erlina, jesli ktoś z Państwa mi nie wierzy, zapraszam do działu proza dla początkujących. Możecie się sami przekonać, jak członek jury traktuje początkujących! Wstyd i hańba.

Ja też mam nadzieję, że ta osoba już się tutaj nie pojawi. Mam wrażenie, że czas najwyższy skończyć z wygłupami, bo wszyscy cenni użytkownicy będą zwiewać gdzie pieprz rośnie.
Niestety.
Dokładnie. Muszę Panu powiedzieć, że już uciekają, a poezja.org, dzięki takim " specjalistom" jak Marcin Erlin przypomina portal gdzie plotki, intrygi i wyzwiska dominują, literaturę oraz ludzi chcących pisać i czytać, spychają na margines. Nie wiem, czy ten ban dla Erlina jest długi, ale również ufam, że już do nas nie wróci.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ja też mam nadzieję, że ta osoba już się tutaj nie pojawi. Mam wrażenie, że czas najwyższy skończyć z wygłupami, bo wszyscy cenni użytkownicy będą zwiewać gdzie pieprz rośnie.
Niestety.
Dokładnie. Muszę Panu powiedzieć, że już uciekają, a poezja.org, dzięki takim " specjalistom" jak Marcin Erlin przypomina portal gdzie plotki, intrygi i wyzwiska dominują, literaturę oraz ludzi chcących pisać i czytać, spychają na margines. Nie wiem, czy ten ban dla Erlina jest długi, ale również ufam, że już do nas nie wróci.

Z tego co widzę, odbyły się wielkie porządki. Jest szansa, że przez najbliższy czas będzie możliwość wyłowić jakieś perełki prozy i poezji na portalu poezja org., który do tej pory z tego słynął. Fakt faktem, że imię ich Legion i wrócą, ale dobre i to.
Opublikowano

Z naszej strony to wygląda tak, że pomysłodawca istniejącego już konkursu prozatorskiego dostał bana do 15 czerwca br. za liczne wulgaryzmy i my przestaliśmy wspierać w jakiejkolwiek formie ten konkurs.

Andrzej Sztuczka

a.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Właśnie. Ludzie opanujcie się :) Zamiast besztać się jeden z drugim, byście lepiej zajęli się merytoryczną stroną poezji, a nie pierdołami, wyzywaniem się nawzajem. To zostawmy politykom :)

a.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nawet milion IQ nikogo nie predysponuje automatem na poetę - poetą się jest tylko i wyłącznie na podstawie twórczości;
my tu co prawda nie mówimy o rzeczy tak subtelnej jak inteligencja, bo za nią stoi zdolność rozumienia i zdolność do uchwycenia zależności, ale skoro już, w jej zakres wchodzi także zdolność do samokrytycyzmu;
i w tym ostatnim pojęciu kryje się pański problem, czy rzeczywiście jest pan aż tak zadufany w swoją muzę, że czuje się zdolny do oceniania prac konkursowych kolegów po piórze w sposób obiektywny i kompetentny?
- jeśli tak, to panu gratuluję
ale jednocześnie współczuję uczestnikom ewentualnego konkursu, z całego serca współczuję;
J.S
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nawet milion IQ nikogo nie predysponuje automatem na poetę - poetą się jest tylko i wyłącznie na podstawie twórczości;
my tu co prawda nie mówimy o rzeczy tak subtelnej jak inteligencja, bo za nią stoi zdolność rozumienia i zdolność do uchwycenia zależności, ale skoro już, w jej zakres wchodzi także zdolność do samokrytycyzmu;
i w tym ostatnim pojęciu kryje się pański problem, czy rzeczywiście jest pan aż tak zadufany w swoją muzę, że czuje się zdolny do oceniania prac konkursowych kolegów po piórze w sposób obiektywny i kompetentny?
- jeśli tak, to panu gratuluję
ale jednocześnie współczuję uczestnikom ewentualnego konkursu, z całego serca współczuję;
J.S
byłbym tutaj jednym z najobiektywniejszych jury... bo bym się nie wymądrzał tylko mówił co jest źle a co dobrze... ;]
ANGELLO!!!
a czy pan M.Krzywak to temat tabu teżma kilka wulgaryzmów...
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Właśnie. Ludzie opanujcie się :) Zamiast besztać się jeden z drugim, byście lepiej zajęli się merytoryczną stroną poezji, a nie pierdołami, wyzywaniem się nawzajem. To zostawmy politykom :)

a.

Wierszy nie ma kto komentować, a do kłótni każdy chętny. Nie rozumiem tego, niby wszyscy dorośli, więc powinni wiedzieć co przystoi, a co nie. Ale jak widać nie ma tak dobrze... A szkoda.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



"Zgłoś naruszenie zasad lub regulaminu forum" przy konkretnym komentarzu. W innym przypadku uznaję, że Wam to nie przeszkadza.

a.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nawet milion IQ nikogo nie predysponuje automatem na poetę - poetą się jest tylko i wyłącznie na podstawie twórczości;
my tu co prawda nie mówimy o rzeczy tak subtelnej jak inteligencja, bo za nią stoi zdolność rozumienia i zdolność do uchwycenia zależności, ale skoro już, w jej zakres wchodzi także zdolność do samokrytycyzmu;
i w tym ostatnim pojęciu kryje się pański problem, czy rzeczywiście jest pan aż tak zadufany w swoją muzę, że czuje się zdolny do oceniania prac konkursowych kolegów po piórze w sposób obiektywny i kompetentny?
- jeśli tak, to panu gratuluję
ale jednocześnie współczuję uczestnikom ewentualnego konkursu, z całego serca współczuję;
J.S
byłbym tutaj jednym z najobiektywniejszych jury... bo bym się nie wymądrzał tylko mówił co jest źle a co dobrze... ;]
ANGELLO!!!
a czy pan M.Krzywak to temat tabu teżma kilka wulgaryzmów...

To zgłoś, a nie skarż.
Tylko do jury się nie pchaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @andrew @wiedźma @LessLove @Alicja_Wysocka @Kwiatuszek @Posem serdecznie Wam dziękuję

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @jjzielezinski   I ze wzajemnością! Wszystko mam czarno na białym! W dokumentach - to są formalne dowody! A pan by wszystko chciał, abym publicznie opublikował? Po co i w jakim celu? Takich rzeczy nie wolno ujawniać! To pokazanie na tacy wrogom własnych argumentów formalnoprawnych! Serdecznie zapraszam na mój esej pod tytułem - "Jasinizm" - tam opublikowałem wszystkie badania, a pan? Istnieje jeszcze badanie wiarygodności - wiarografem - zrobi to pan?
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      No nie ma wyboru :) Pozdrawiam!
    • ]WIELKA FLAMANDZKA[ "Κάτω από το .40 δεν υπάρχει λαός. Πάνω από το .50 δεν υπάρχει Θεός" - Φ. Νίτσε, Ο πρωκτός του Ζαρατούστρα Flamandki idą w tan, nie mówiąc nic Nie mówi im  nic niedzielny dzwon  Flamandki idą w tan, nie idąc w noc Flamandki to nie mówiący typ  Idą w tan, bo mają dwadzieścia lat Wiek, gdy musisz zaręczyć się  Zaręczyć, by móc wziąć ślub Ślub, byś  dzieci mieć mógł Tak uczyli  rodzice nas Mnich, i Eminencja sam Arcykapłan, co w katedrze jest  Dlatego tak, dlatego tak idą w tan  Flamandki  Flamandki  Fla- Fla- Fla-  Flan Idą w tan, nie idąc w dreszcz Nie idą w dreszcz w niedzielny dzwon  Idą w tan, nie roniąc łez  Flamandki nie ze łzawych są Idą, bo minął trzydziesty rok A to rok, gdy dobrze pokazać, że Wszystko dobrze, dzieci rodzą się Jak chmiel i żyto w krąg  Że dumą rodziców są  I Mnicha, i Eminencji, co  Kapłanem tu w katedrze jest  Dlatego tak, dlatego tańczą wciąż Flamandki  Flamandki  Fla- Flo Flamandki idą w tan, nie brnąc w śmiech Nie brną w śmiech, w dzwonu broń Nie brną w śmiech, bo śmiech to grzech Flamandki nie mają zmysłu doń Tańczą wciąż, choć już sześć dych - Dostojny wiek, czas pokazać, że Dobrze jest, wnuki wyszły ci Jak chmiel i żyto w szkle  Wszystkie spowite w czerń  Jak Mnich, Eminencja Jej Co w klasztorze pędzi też Dziedziczą ją, jak tan ten Flamandki  Flamandki  Fla- Fla- Flen Flamandki dą w tan, choć minęło lat sto  A nasz sto musisz wykazać się Pokazać, że umiesz wychylić szkło  Z chmielu i żyta, co utrzymało cię Idą w sto pas do przodków, w ten sam dzwon Co mnich, a nawet Ekscelencja, co Archiprezbitrem post mortem zrobili go I dlatego idą jeszcze raz w tan, to szkło  Idą w tan, choć nie chce zgiąć się krzyż, Zdjąć się krzyż, ten wielki dzwon Wziąć ten krzyż, krzyż lżejszy niż Tan tan, tan ten po zgon Flamandki Flamandki Fla- Fla- Pa pa Pavulon...     (MAŁY GATSBY) 'Out stultum caedis Out stultorum caedebas" M. Aurelius, Ars philosophiae. Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, Marathon Dołącz się, włącz się w maraton nasz  Zawsze idziemy w tan, gdy muzyka gra Dołącz do nas, pod ręką maraton masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo wokół lat dwudziestych ryk Ryk, bo w wannie skończył się gin  Lecz w W-D-O-W-D i odkupienie win Do sławy szlak i mocny życia łyk  Lindbergh, Liberty Dzwon Wciąż niemy film, gra Al Capone Czarny, Czarny Poniedziałek, upadek giełd Lecz ty wciąż w tańcz, tańcz, nieważny געלט Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, pij ten bełt Dołącz się, włącz się w maraton nasz  Zawsze idziemy w tan, gdy muzyka gra Dołącz do nas, pod ręką maraton  masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo w nas lat trzydziestych jęk  Jęk, bo wokół gonitwy zgiełk Buster ma kamienną twarz, lecz Charliemu świat pękł  Kupony, slamsy, z Frankensteina piekł   Adolf wszedł  za to z  Hindenburga trup NEP i zboże dorodne jak elektryczny słup  Zadzwoń do  brokera i miętusy kup  Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, cię rżnął głup! Dołącz się, włącz się w nas Zawsze idziemy w tan, muzyka gra Dołącz, pod ręką  masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo wokół lat czterdziestych dym Dym, bo trąby sławy grzmią tym Co nadchodzą, kładąc rym, Gdzie Dachau, Hakenkreuz, i Gott mit Ihm "Ósmego dnia stworzył Bóg Grzybć",  Jako ersatz Trwać wyst. Oppenheimer, R.!!! Pokój słodki tak, jak twa mać  Więc tańcz jeszcze tańcz, nim oddasz życia ster  Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, Marathon Maraton, maraton Mara, Mara, mara zer  Dołącz, włącz się w maraton nasz  Zawsze idziemy w tan, gdy muzyka gra Dołącz, pod ręką maraton  masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo wokół lat pięćdziesiątych śpiew  Śpiew bo jednak po coś była ta krew  I już sześćdziesiątych swing prawom wbrew I siedemdziesiątych piasku gniew Następnych z Wall Street wilczy zew Potem Stadion X, dalej koniec World I  pracujący bez cztery L Wszystkich na Mars wyśle Elon nas Przyjemność dla mas, wdzięki  z Only Fans,  Więc tańcz, wtańcz nas w ten radosny czas! Maraton, maraton Mara, Mara, Mara, but by was!  Dołącz, włącz  maraton nasz Zawsze  w tan, gdy gra Dołącz, masz Tan dnia Więc idź w dym, dym jak Rzym! Rzym, więc zaświadcz życiem swym, gdzie Krym. Tan, bo lat dwudziestych skamla pies Pies, bo dni kres Kres, bo bój ma gest Gest choć, choć krwi dość jest Tan lat skamla jak pies Pies, bo kres Kres, bo gest Gest choć, chodź, jest
    • @Jacek_Suchowicz   Dziękuję    Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...