Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Panie Jacku : o tym, jak to jest z tym streszczaniem się, powiedziałem conieco w moim opowiadanku pt.Potęga poezji. Polecam lekture, może mnie wtedy Pan zrozumie. Magiczne słowo "warsztat" podnieca rzemieślników, i ja to rozumiem. Przypuszczałem, że bedzie z tego wielkie "halo", wiec taki dałem tytuł. No i zrobiło sie fajnie, nawet jeśli ktos narzygał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Hey, Panie Kanibalu, musi byc temat? A może wystarczy nastrój poranka? I takie "halo" z powodu błahego wierszyka? Ale rozumiem też WIELKICH WIESZCZÓW, którzy przez całą dobę są śmiertelnie poważni. No i te moje ukochane minusiki : jak juz tu zostaniecie sami, bo wyrzucicie wszystkich obcych, to dopiero będziecie w swoim żywiole, no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Hey, Panie Kanibalu, musi byc temat? A może wystarczy nastrój poranka? I takie "halo" z powodu błahego wierszyka? Ale rozumiem też WIELKICH WIESZCZÓW, którzy przez całą dobę są śmiertelnie poważni. No i te moje ukochane minusiki : jak juz tu zostaniecie sami, bo wyrzucicie wszystkich obcych, to dopiero będziecie w swoim żywiole, no nie?

A nie wpadło ci po prostu do głowy, że ten tekst jest kiepski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No nic, to szukaj dalej TWA i winy spisku dziejowego, gdzie wszechświat w połączeniu z UFO uparł się akurat na twoje wiersze. Dodam, że w tajnych agencjach CIA już gotują się plany na następne minusy, chyba że Mosad zniszczy świat bombą jądrową, bo mają taką w Szczekocicach Dolnych, zresztą tam ukrywa się Adolf Hitler do dziś!!!
Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...