Obozy artystyczne dla dzieci – rozrywki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię młodych umysłów

Nasze dziecko interesuje się rysunkiem, tańcem, literaturą lub innymi zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą sztuką? Obozy artystyczne, gdzie będą mogły swobodnie rozwijać swoje pasje, będą dla nich idealnym wyjazdem wakacyjnym. Podpowiadamy, jakie mamy opcje na ten sezon. Sprawdź!

 • Obóz artystyczny dla młodzieży – na czym polega taki wyjazd?
 • Ciekawe wyjazdy organizowane w 2024 roku
 • Obóz artystyczny dla młodzieży – na czym polega taki wyjazd?

  Kolonie artystyczne to wyjątkowe miejsca, gdzie świetna zabawa łączy się z nauką oraz integracją z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Takie wyjazdy polegają na stworzeniu inspirującego środowiska, w którym uczestnicy mogą rozwijać swoje artystyczne umiejętności pod okiem doświadczonej kadry. Mogą to być zajęcia z zakresu sztuk plastycznych, teatru, muzyki, tańca oraz wielu innych dziedzin artystycznych, podczas których młodzież uczy się nie tylko techniki, ale również wyrażania siebie i swoich emocji.

  Oczywiście poza samymi zajęciami, dzieciaki mają również sporo czasu na wypoczynek i wakacyjne zabawy. Spływy kajakowe, przejażdżki konne, dyskoteki pod gwiazdami, ogniska, euro-bungy czy festiwale sztuki to tylko część atrakcji, z jakich mogą korzystać przez cały pobyt. Podczas niektórych turnusów mogą również brać udział w ciekawych wycieczkach fakultatywnych, które pozwolą im lepiej poznać historię danego regionu. Więcej informacji o interesujących obozach artystycznych znajdziesz na: https://www.kochamwakacje.pl/obozy-artystyczne.

  Ciekawe wyjazdy organizowane w 2024 roku

  • Obóz „Pozytywnie kreatywnie” z YouTuberką Polishnotes (Darłówko, Polska)

  Instruktorką jest Anna Harazim, która nauczy uczestników m.in. tworzenia zakładek do książek, własnych naklejek i ozdabiania toreb. Poprowadzi również profesjonalny kurs kaligrafii i wprowadzi młodzież w tajniki bullet journalingu.

  • Letni obóz majsterkowicza DIY (Muszyna, Polska)

  Kolonie zgodne z ideą do it yourself, czyli zrób to sam! Obozowicze pod okiem instruktora popracują nad swoimi zdolnościami manualnymi i samodzielnie stworzą kilka projektów, np. zegar ścienny czy nakręcany samochód z wykorzystaniem elementów wydrukowanych na drukarce 3D.

  • Obóz taneczny z elementami gimnastyki z YouTuberką Marysią Krasowską (Olsztyn, Polska)

  Instruktorką jest Marysia Krasowska, która ukończyła prestiżowy kurs w Egurrola Dance Studio. Poprowadzi zajęcia z improwizacji, choreografii oraz co najmniej 12 godzin tańca z elementami gimnastyki.

  • Obóz „Kolorowe Wakacje” z YouTuberką Sami (Jastrzębia Góra, Polska)

  Prowadząca Samanta uzyskała tytuł magistra sztuki na Politechnice Łódzkiej: Wzornictwo o specjalizacji Architektura ubioru. Poprowadzi m.in. zajęcia z malowania akwarelą, rysunku oraz tworzenia ilustracji DIY z elementami natury.

  • WAKSY Camp (Julinek, Polska)

  Nad organizacją tego wyjazdu czuwa Przemek Burkacki i Arek Balcerzyk, czyli twórcy kanału WAKSY na YouTube. Na obozie będzie można spotkać również takie postaci, jak Jerry, Julia Zawadzka, Aria Martelle, Piotr Wichrowicz, Hania Kotula, Kasia Szewczyk, Oskar Lesiak, Kacper Gołąb, Konrad Domaszewski i Mateusz Rumiński.

  Obozowicze zdobędą wiedzę z zakresu nowych mediów oraz umiejętności filmowe i wezmą udział w warsztatach wokalnych, a także aktorskich.

  Szukając idealnego obozu artystycznego dla dzieci i młodzieży na pewno znajdziemy program odpowiadający oczekiwaniom każdej kreatywnej duszy. Trzeba się tylko rozejrzeć!


  Czytaj dalej: Rodzaje grzechów

  Ostatnia aktualizacja: 2024-05-23 15:52:54