Przeglądarkowa gra o psach

Doggi the Game

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka - wie o tym każdy, lecz niestety nie wszyscy mogą posiadać psa na własność, z najróżniejszych powodów. Alergie, brak zgody pozostałych domowników czy lęk przed podołaniem wyzwaniu to jedne z najczęstszych przeszkód, z którymi mogą spotkać się przyszli właściciele psów. Na szczęście, w każdym z tych aspektów z pomocą przychodzą komputerowe gry o psach, dzięki którym możemy poczuć się jak prawdziwy właściciel wspaniałego czworonoga i sprawdzić się w takiej roli zanim staniemy się prawdziwym właścicielem w realnym świecie!

Doggi the Game - zostań psim hodowcą!

Posiadanie psa zaliczane było do tak "zwykłych" aspektów życia, że niewiele twórców gier poświęcało czas temu zagadnieniu. Dlatego też, gdy zaczęły pojawiać się gry o psach nie było ich wcale dużo, a i mogły wydać się one niezbyt interesujące. Jednakże, Doggi the Game zyskała na popularności i trudno się dziwić - to propozycja dla wszystkich wielbicieli przeglądarkowych gier o psach, co jest jej wielką zaletą! Można grać w nią bez konieczności przechodzenia skomplikowanych procedur instalacyjnych - jedyne czego potrzebujemy to do dostęp do Internetu. Co ciekawe Doggi the Game należy także do gier niskobudżetowych, co oznacza dla użytkowników tyle, że jest darmowa, więc dostęp do niej może uzyskać absolutnie każdy! Zainteresowanie graczy wzbudziła także dlatego, że porusza w kompletny sposób zagadnienie bycia właścicielem psa!

Doggi the Game pozwala wcielić się w rolę właściciela psa. Tak, jak w rzeczywistym świecie już na samym początku musimy wybrać jakim psem chcemy się zaopiekować. Wybierać możemy spośród wielu parametrów, tak aby nasz wirtualny pupil odzwierciedlał wszystkie nasze marzenia!

Bez względu na to, czy będziemy opiekować się psem dużym czy małym, rasowym lub mieszańcem musimy poświęcić mu tyle samo uwagi, czasu i zaangażowania - pod tym względem gry o psach są wspaniałe! Uczą prawidłowej opieki nad psem, co zapewnia także Doggi the Game. Od samego początku gra poprowadzi nas przez wszystkie aspekty, których właściciel powinien, a wręcz musi być świadomy, jeśli chce jak należy zadbać o swojego czworonożnego przyjaciela. Trzeba liczyć się także z pewnymi wydatkami, jakie musimy ponieść, aby zapewnić psu odpowiednie warunki do życia i bycia szczęśliwym.

Gry o psach takie jak Doggi the Game pokazują także, że dobry właściciel powinien cieszyć się szacunkiem u swojego psa. Tylko i wyłącznie od gracza zależy, jaki jego pies będzie w przyszłości - przyjazny i lojalny lub też trudny i niechętny do współpracy. Gra daje nam możliwości kształtowania charakteru i pozytywnych nawyków u zwierzęcia poprzez smakołyki, ale także codzienną opiekę, a więc karmienie, zabawę czy wyprowadzanie na spacery.

Jeśli bycie właścicielem jednego psa to za mało, Doggi the Game umożliwia także założenie własnej psiej hodowli! To propozycja dla wszystkich tych, którzy szczególnie dobrze poczują się w roli właściciela psa i zapragną posiadać ich więcej! Gracz sam może zdecydować hodowcą jakiej rasy pragnie zostać, należy jednak pamiętać, że im więcej psów w hodowli, tym więcej obowiązków dla ich właściciela!

W grze Doggi the Game chodzi przede wszystkim o czerpanie radości z możliwości opiekowania się nad wirtualnym pupilem, ale dla ambitniejszych graczy pojawiają się otwarte możliwości rywalizacji o prestiż. Wobec tego tylko od gracza zależy, jak wysoko znajdzie się w rankingu i tym samym, jak bardzo doceniony zostanie jako hodowca psów. Budowanie pozycji w rankingu związane jest między innymi z prawidłową opieką nad pupilami, ich właściwym szkoleniem, ale także braniem udziału w różnych konkursach!

Gry o psach takie jak Doggi the Game pokazują, że bycie właścicielem psa wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać! Doggi the Game uwzględnia bardzo wiele aspektów związanych z posiadaniem psa i jego opieką - od systemu wychowywania psa, przez codzienną opiekę nad nim, a na dodatkowych aktywnościach kończąc. Można naocznie zobaczyć, jak czyny właściciela psa wpływają na jego pupila - jego zachowania, charakter czy nawet wygląd. To wszystko sprawia, że gra ta może być świetnym sprawdzianem dla przyszłych właścicieli psów!


Czytaj dalej: Rodzaje grzechów

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-20 10:01:38