Jakie narzędzia oferuje Microsoft Office 2021?

Firma Microsoft to zdecydowanie najpopularniejszy producent rozwiązań technologicznych. Oprogramowanie tworzone przez Microsoft doskonale odnajduje się w środowisku biurowym, jak i w warunkach domowych. Amerykański gigant technologiczny oferuje użytkownikom m.in. funkcjonalne systemy operacyjne oraz pakiety biurowe. Najnowszą propozycją zbioru narzędzi o zróżnicowanym zastosowaniu jest Office 2021. Jakie aplikacje znajdziemy w jego składzie?

 • Aplikacje Office 2021
 • Narzędzia pakietu biurowego
 • Aplikacje Office 2021

  Firma Microsoft od wielu lat tworzy i dostarcza użytkownikom nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wykorzystywane są one na całym świecie. Z oprogramowań od firmy Microsoft korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i użytkownicy domowi. Doskonałym przykładem jest pakiet biurowy Microsoft Office 2021. Jakie programy znajdziemy w jego  składzie?

  Office 2021

  Microsoft Word 2021 to program służący do tworzenia dokumentów tekstowych, edycji tekstu, tworzenia raportów, listów czy artykułów. Użytkownik może swobodnie formatować treść, styl, czcionki czy rozmiary. Ponadto narzędzie w sposób automatyczny sprawdza pisownię oraz gramatykę. Przydatnym rozwiązaniem jest możliwość jednoczesnej pracy wielu użytkowników nad tym samym dokumentem. Kolejnym programem wchodzącym w skład pakietu biurowego Office 2021 jest Excel 2021. To potężne narzędzie arkusza kalkulacyjnego, umożliwiające analizę danych, tworzenie wykresów czy prowadzenie skomplikowanych obliczeń. Excel 2021 pozwala na tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, wykresów czy grafik. Użytkownik może wykorzystywać dostępne funkcje matematyczne i statystyczne.

  Narzędzia pakietu biurowego

  Microsoft PowerPoint 2021 to program przeznaczony do tworzenia dynamicznych prezentacji, które mogą być wykorzystywane w pracy, szkole bądź podczas wystąpień publicznych. Prezentacja składa się ze slajdów z treścią tekstową, grafik, animacji oraz multimediów. Atrakcyjną funkcją jest ustawianie efektów przejścia pomiędzy slajdami. Prezentacja może być prezentowana w trybie pełnoekranowym.

  Kolejnym narzędziem jest Microsoft Outlook 2021, czyli kompleksowy program do zarządzania e-mailami, kalendarzem, listą zadań oraz kontaktami. Narzędzie pozwala na obsługę poczty elektronicznej, w tym skrzynek odbiorczych oraz wysłanych. Użytkownik ma do dyspozycji kalendarz do planowania spotkań i wydarzeń. W skład pakietu biurowego Office 2021 wchodzą także Microsoft OneNote 2021 (program do robienia notatek) oraz Microsoft Access 2021 (narzędzie do tworzenia i zarządzania bazami danych).

  Prezentowany pakiet biurowy należy kupić wyłącznie u oficjalnego dystrybutora rozwiązań od Microsoft – np. Teamnet Software. Oferuje on tanie oprogramowanie, w tym także najnowszą wersję systemu operacyjnego Windowa 11 Pro.

  fot: pexels


  Czytaj dalej: Rodzaje grzechów

  Ostatnia aktualizacja: 2023-11-29 16:15:42