Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze wczoraj barwy w półtonach
rozsnute po kątach niedostępne
zbyt długo

dziś
za lufcikiem tęsknoty kolorowe meandry
nieskazitelnie białe przed kojącym snem
lśnią łaską losu

rozwichrzone pragnienia
rozgarniając ciemność
mkną wartko na przełaj
i jej świetliki nim zblakną
nasączają jesień

Opublikowano

jeszcze wczoraj barwy w półtonach
rozsnute po kątach niedostępne
zbyt długo

dziś
za lufcikiem tęsknoty kolorowe meandry ( fajno ten wers!)
nieskazitelnie białe przed kojącym snem
lśnią łaską


no i do tąd mnie się podoba(:J.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Jeśli dotąd, to już bardzo cieszy.
Dziękujemy.
Serdecznie pozdrawiamy :):)

chociaż wracając ponownie do wiersza Waszego, całość nie jest
niczego sobie, może jakoś tą trzecią zwrotke bym rozgarnęła ciutkę
no i w porządku(:serdecznie również Was
Opublikowano

Są wiersze, które na długo zapadają w pamięć - i takich szukam, są takie, które, choć politycznie poprawne, po chwili odlatują, niczym motyle - do tej grupy chyba trafi w moim odbiorze ten wiesz, jest też trzecia grupa, ale o niej nie warto nawet wspominać.
Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @wiedźma Tak…dusza lubi być karmiona, ale ciało rzadko kłamie. Pozdrawiam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję pięknie. Proste słowa czasem mają najdłuższy cień. Cieszę się, że się zatrzymałaś. Pozdrawiam :) Dziękuję... chyba spotkaliśmy się już kiedyś w jakimś życiu. Pozdrawiam :)
    • @Marek.zak1 tak, dużo jest moźliwości kreacji takowej, więcej niż niegdyś ;) @Berenika97 Owszem gotuje świetnie, ale i w łóżku jest nieprzeciętna. Cud miód kobieta po prostu ;) @Stracony dziękuję, choć ja akurat bardzo lubię "wierszyki" ;)) @Rafael Marius Najważniejsze, że działa ;)
    • @Berenika97 Z całą pewnością powyższe nie powinny zaszkodzić ;)
    • @Witalisa Witaliso ja już zupełnie niewiele wiem, ja z tych ;)
    • @Berenika97 byłam w takim związku, poddawana wszelkim manipulacjom, a kiedy chciałam odejść rzucano mi przynęty, zawsze na którąś się złapałam, choć z dzisiejszego pagórka, wydają mi się, bardzo prymitywne, jednak :), do czasu, w sumie, nigdy nie czułam lęku, wyobrażałam tylko sobie, że kiedyś zapomnę o tym człowieku, będzie wzbudzał we mnie obojętność (to było moje największe marzenie, takie niby, proste) i to się ziściło, można powiedzieć, że mam bardzo silny charakter i w każdej sekundzie wiedziałam co ze mną robi, ale chyba kiedyś lubiłam, igrać z ogniem :), dzisiaj już nie, nie żałuję tej, powiedzmy, znajomości i nie wyciągnę z niej wniosków, na przyszłość, sporo przeszłam, i nawet osoby wtajemniczone w sytuację, dziwią się że nie wylądowałam w psychiatryku,  nie wylądowałam i mam się dobrze :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...