Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

" i jak tu teraz żyć"


bazyl_prost

Rekomendowane odpowiedzi

wolna dyskusja o twórczym radzeniu sobie z czasoprzestrzennymi pętlami...
np. mnie raz się sniło że wypadam z pociągu takiego zwykłego i o mało nie wypadłem, myślałem trzaskając drzwiami że tak się odnajdę w mroku kosmosu, idiotyczne, w końcu za wczasu poszedłem spać, jeszcze zderzyłem się z narkozą i usłyszałem hebrajski, pasjonujące piszcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się ostatnio śniło,że zabawiam się z Briana Banks a jak każdy dobrze wie ona nie ma odruchu wymiotnego przez co skutkuje możliwościa przyjęcia nawet bardzo dużego członka i tak moi mili zabawiałem się z nią w najlepsze ,aż tu nagle... "traaaaach" "BRZDĘĘĘĘĘK" "Psssszzzzuuuu" i co? Przebudziłem się a i owszem ale nie od tego co myślicie moi drodzy niewdzięczni narkomani.Mama upuściła suszarkę do włosów w łazience a po chwili ją włączyła.kiedyś śniła mi się też Britney z łysą głową ale już nie było tak słodko jak z Briana. piszcie o swoich dziwnych snach jesli się ich nie wstydzicie. ktoś może uskuteczniał seks z Żydem ,który szuka menory w trakcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi mówi że lepiej nie, to grozi hemoroidami
straszne nawet mi nie mów , nie jestem okrutny ale boli na samą myśl, żydzi rujnują komunikacje, no ale mają swój mały świat horroru i świętości, ja zawsze chciałem ich zasuszyć i pokazać im lepszy świat jak szynce parmeńskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...