Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jak to się pisze? Okazyjna pychotka.


Daremond

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: jak się pisze "deżawu"? Bom głąb, jeśli o francais chodzi i choć znam doskonale jego mateczkę starowinkę (choć z drugiej strony 27 wieków to piękny hmm.. wiek!), to już z owym młodzieniaszkiem nie mogę dojść do ładu.
Po wtóre: wśród łez szczęścia chciałbym podzielić się z Szanownymi użytkownikami tegoż forum wiadomością, iż dziwnym trafem odnalazłem swój stary, porzucony profil. I choć opublikowałem w jego ramach jeno dwa poemata, choć wydają mi się one dziś nad wyraz banalne i "przedobrzone", choć skomentowały je osoby, których już nie ma na tym forum (chyba), nie umniejsza to mego głębokiego wzruszenia. Stąd więc pychotka, bo ktoś może mi to za przejaw egocentrycznej słodyczy poczytać. Co do czytania, mogę je gdzieś tu zamieścić, jeśli ktoś wyrazi pragnienie upojenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deja vu-de żawi-juz widziane
deja vecu-deza weki-już znane,przeżywane
-oczywiscie francuskie-ale funkcjonują jako nazwy objawów w psychiatrii-naj ogólniej mówiac w organice-
w tym srodowisku chodzil taki zart-jaka jest róznica między deja vu,deja vecu a jamais di manche?-oczywiscie to ostatnie to tytuł znanego filmu -nigdy w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...