Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Uch..


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, moje zdanie jest jasne od zawsze. I jak czytam te komentarze, gdzie różne trolle oburzają się za minusy, bo przecież ich poezja jest taka wspaniała i najlepsza, to mnie krew zalewa. Już pies drapał jaka faktycznie ta "poezja" jest, ale to samouwielbienie to musi być jakaś prowokacja, bo nie wyobrażam sobie osoby tak narcystycznej, a ludzi znam ogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A mnie się wydaje, że po prostu jakieś kolorowe pisemko wydrukowało artykuł, że to trendy być poetką i równocześnie kobietą sukcesu i tak powstała "Hania K.", która jest skrzyżowaniem kapitalizmu z grafomanią.

Kolejnym przykładem opętania jest "Lilianna Szymochnik/Zorro 125/jerzy Szalony plus 3-4 kolejne nicki", który wg mnie jest tutaj bezprawnie, skoro już dostał bana.

Dalej - wynalazki typu "bufony smerfy" to rzeczywiste prowokacje, stworzone przez jakieś dziwne indywidua.

I dalej rzeczywiste osoby, które są jak najbardziej autentyczne i jak najbardziej autentycznie myślą, że są geniuszami, ale przez grzeczność nicków podawać nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...