Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

ja pier... magia run o_O !!!!!


adolf

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie albo to jakieś szaleństwo... albo te runy są prawdziwe :|.
Nie interesowałem się nigdy runami i nieznałem ich kształtu, ani znaczenia / magii. Dziś sobie dla jaj wpisałem w google: "runy", bo chciałem sobie pooglądać i...

odkąd pamiętam jak nie miałem co robić, czy chciałem sobie pobazgrać, czy skreślić całą stronę używałem czegoś na kształt pentelki, wstążki, rysowałem.

I dziś znak dokładnie taki sam ujrzałem w runach!!! A przyrzekam, że nie miałem pojęcia o runach i nei znałem i ch wcześniej. Co gorsza opis runy, znak zodiaku, przekonani itepe zgadza się w 100% z moimi... nie możliwy jest zbieg okolicnzości!!

RUNA OTHAL

głoska o
znaczenia nazwy dom, majątek, rodowe dziedzictwo, ojczyzna
drzewo/krzew kolcolist zachodni, głóg
zwierzę -
faza księżyca nów
żywioł ziemia
kamień rubin
kolory granatowy, głęboki żółty
arkan Tarota XV Diabeł
bóstwo -
archetypy astrologiczne Koziorożec (Saturn + Mars)
zodiak źródło I źródło II
Skorpion
(8-21 listopada) 20 czerwca - 5 lipca
liczby źródło I źródło II
26 lub 7 23
charakter runa energetyczna
właściwości runa odwracalna
zdrowie pomocna w leczeniu chorób o podłożu genetycznym, reguluje gospodarkę wszystkim płynami w organizme
kluczowe właściwości ojczyzna, dom rodzinny, refugium, bezpieczne miejsce, ostoja, materialny dobrobyt, mieszkanie
remedium
feng-shui runę tę umieszczamy w rejonie wchodnim, odpowiedzialnym za relacje rodzinne
zastosowanie magiczne runa chroniąca dom, nieruchomość, może być stosowana w najróżniejszych sytuacjach, kiedy gotowi jesteśmy wiele poświęcić dla jakiejś sprawy - wtedy ta runa nam pomoże, ale zarząda "opłaty" za pomoc, runa ta chroni budynki, a nie ludzi, któzy w nich mieszkają, można ją stosować też do ochorny sprzętu komputerowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O magii to ja wiem tyle, że mieszać się w nią nie warto.

Byłem niegdyś z rodzicami u jednego szarlatana-amatora. Wystarczyła mu data urodzenia, aby powiedział rzeczy, po których trochę mnie zatkało. W dodatku jeszcze gapi się na ciebie wścibskimi oczami.

Takie wróżenia nie są przyjemne, ani potrzebne. Takie moje zdanie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ale ja też nie wierzyłem w to ;((( Nigdy run nie wdziałem (tj. tak żeby się im przyglądać etc), a tymbardziej nie nząłem ich znaczenia. Dzisiaj dlajaj sobie chciałem poczytac a tu:

PATRZE I TAKI ZNACZEK JAKI SOBIE BAZGRAŁEM DLAZBAICIA CZASU CZY PO ZESZYTACH ITEPE JEST NIE TLYKO RUNĄ, ALE KRYJE W SOBIE JESZCZE ZNACZENIE, KTÓRE POKRYWEA SIĘ Z MOIM ŚWIATOPOGLĄDEM :((((((((((((((((((((((((((((((((((

I jak to wyłutmaczyć?

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Aha. Jak zwykle czegoś nie było (a przede wszystkim ciągle nie ma) bo Adolfowi nie mieściło (i nie mieści) się to w głowie :)
Tak zwane tematy utarte: zobaczcie ludziska - i kto by to pomyślał! (i nie zesrał się z wrażenia?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Aha. Jak zwykle czegoś nie było (a przede wszystkim ciągle nie ma) bo Adolfowi nie mieściło (i nie mieści) się to w głowie :)
Tak zwane tematy utarte: zobaczcie ludziska - i kto by to pomyślał! (i nie zesrał się z wrażenia?)

nie, to tylko jeden z wielu ZNAKÓW, że idę słuszną drogą.

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...