Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Udało się!


M._Krzywak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak państwo widzicie, w dziale Z nareszcie można zobaczyć znane nam (nieraz od lat) nicki/nazwiska, które postanowiły nareszcie dać swoje wiersze tam, gdzie być one już od dawna powinny. Dział Z przestał być miejscem dla głuchej i niemej grafomanii, która panoszyła się bo nie było na nią ludzkiej siły.
Życzę Wam sukcesów, dobrej zabawy i wypoczynku (co sam niniejszym czynię)
Do poczytania we wrześniu!!!

Pozdrawiam (nie wszystkich, rzecz jasna ;)

PS - mam jeszcze pytanie, jaki sens ma ban, który jest karą za przewinienie, a pozwala tym samym ludziom panoszyć się pod innym nickiem (mówię o Liliannie, która bezkarnie sobie hula jak ZORRO i nawet nie ukrywa tego, kim jest, wydając wiersze Lilianny. W tym wypadku powinien być albo ban za plagiat, albo usunięcie tego użytkownika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Basiu, takie ryzyko. Ja tam dostałem jeden minus z zemsty od Butryma i ani trochę mnie to nie zdenerwowało ;) Parę nierzetelnych minusów da się przetrzymać mając na uwadze dobro sprawy.
Jeśli uważasz, że zetka się nie zmieniła diametralnie na lepsze, jesteś nieobiektywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Basiu, takie ryzyko. Ja tam dostałem jeden minus z zemsty od Butryma i ani trochę mnie to nie zdenerwowało ;) Parę nierzetelnych minusów da się przetrzymać mając na uwadze dobro sprawy.
Jeśli uważasz, że zetka się nie zmieniła diametralnie na lepsze, jesteś nieobiektywna.

Zmieniła się, to oczywiste.
Ten przypadek mnie nie zdenerwował - jedynie zadziwił i to wielce.
Chyba jestem idealistką...
Fajnie by było gdyby...

Serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Basiu, takie ryzyko. Ja tam dostałem jeden minus z zemsty od Butryma i ani trochę mnie to nie zdenerwowało ;) Parę nierzetelnych minusów da się przetrzymać mając na uwadze dobro sprawy.
Jeśli uważasz, że zetka się nie zmieniła diametralnie na lepsze, jesteś nieobiektywna.

Zmieniła się, to oczywiste.
Ten przypadek mnie nie zdenerwował - jedynie zadziwił i to wielce.
Chyba jestem idealistką...
Fajnie by było gdyby...

Serdecznie
lepiej zastanów się, czy nie przesadzasz w kwestii tego jednego minusika;
(przecież minusików ani plusików nie wycofuje się)
pomyśl, co wypisujesz za wstawienie minusa pod moim adresem,
bo wypracowałam sobie świadczenie w pełni zdrowia/ bzw/
obejdę się bez porad-zbędne- odnośnie zdrowia,
uśmiechu/m :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ty Michale nie stawiasz minusów tylko dlatego, że wiersz jest rymowany,
ale tacy tutaj są.
Uważają, że wolny, biały, to dopiero jest poezja, a wiersze z rymem, (choćby nie wiem jak dobre), to zaledwie rymowanki.
No niestety, muszą się liczyć, że taki system działa w dwie strony.
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Celnie, mościa Rachel, celnie ;)

A ja mam radę dla wszystkich, którzy nie znoszą minusów. Bierzecie przykład z Draksa: publikujcie w P ;p Odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zresztą - nie powiem - dotyczy to nie tylko tych minusujących (ach, słowotwórstwo ;p) z zemsty ;)

Wiedząc, że na próżno się produkuję, bo i tak nie usłuchacie, ;)
pozdrawiam,
Drax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Celnie, mościa Rachel, celnie ;)

A ja mam radę dla wszystkich, którzy nie znoszą minusów. Bierzecie przykład z Draksa: publikujcie w P ;p Odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zresztą - nie powiem - dotyczy to nie tylko tych minusujących (ach, słowotwórstwo ;p) z zemsty ;)

Wiedząc, że na próżno się produkuję, bo i tak nie usłuchacie, ;)
pozdrawiam,
Drax

Ja słucham, mości Draxie ;) publikuję na zetce po dwóch latach (mniej więcej) cotygodniowego pobytu na P. Zetka jest nowym czynnikiem motywującym, dlatego tam jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...