Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

koncert


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



początek dobry i ciekawy. Fajnie to wymyśliłaś, najbardziej do gustu przypadło:

wybiorę moment
gdy cisza będzie chciała być ciszą

takie niby proste, ale zdrugiej strony, czy właśnie muzyka kontrolowana nie jest swoistym ujarzmieniem jakiś emocji, strzępków duszy, a cisza: niekontrolowana: jej kwintesencją (może troche od rzeczy mówię - się wyda - ale ja to tak pojmuję) przy czym należy odrółznić ciszę prawdziwą o d ciszy wymuszonek - od przestnaie grać - keidy też kotroolujemy te emocje, tylko cisza to rzecz ktora nei ładamy, a której wyraz jest silny i niepoznany: cisz to wszak głos/muzyka wszechświata.

Puenta fajna, tylko do mnie jakoś nie trafiła, chociaż.. nie.. nawet dobra, bo dal mnie przegapienie czasu na oklaski to po prostu nie zauwqażenie magii tej ciszy: czyli tej szczerej emocji w świece masek i poz.

Ogólnie: na plus

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adolfie, Zuzanno, bardzo dziękuję za odwiedziny i sympatyczne komentarze; nareszcie jakiś odzew, bo w warsztacie nie udało mi się doczekać.. a jednak zależy mi na tym, żeby zawsze uzyskać jakieś wskazówki co do wiersza..

piszę krótkie wiersze, Zuzanno, bo długie kiepsko mi wychodzą;/ dobrze, że chociaż udaje mi się zawrzeć w nich określoną myśl:)

adolfie, przyjemnie mi, że mój wiersz skłonił Cię do głębszych i trafnych przemyśleń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...