Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Poezja.org - forum otwarte


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując niejako temat rozpoczęty pomiędzy wersami w wątku vackera poniżej,
w imieniu swoim i, jak sądzę, dużej liczby pozostałych forumowiczów składam
wniosek, czy też prośbę do administratorów i webmasterów orgu o jak najszybsze
przywrócenie dawnej formuły czytelniczej w tym serwisie, zakładającej, że wszystkie
działy są dostępne do przeglądania przez osoby nie zalogowane i nie zarejestrowane,
natomiast komentarze dodawać można dopiero po zalogowaniu
. Tak było tutaj odkąd
pamiętam, system ten był moim zdaniem optymalny. Obecne rozwiązanie w dłuższej
perspektywie prowadzi wg mnie do samoograniczania się orgu oraz swego rodzaju
izolacjonizmu.

Proszę o głosy poparcia w tej sprawie, pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pan dałeś d..y w wątku o gnidach, czyli o mnie. Tylko dlatego, że udawałem kogoś, kto nie potrafi pisać według zasad ortografii. Hańba!

Proszę odpuścić już te kłótnie, zwłaszcza w tym wątku :( Popieram Bartosza.

Via a vis - czyli jest Pan tym, czym mnie nazwał. Bez poufałości, więc tu przynajmniej szczerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy zalogowałbym się na forum nie mając jako takiego pojęcia jak ono wygląda.
Są inne sposoby niż ograniczenia w dostępie.
Można wprowadzić dodatkowe limity. Podczas dodawania komentarza jest skala punktowa, której mało kto używa. Można wykorzystać do klasyfikacji przez samych użytkowników poszczególnych utworów. Sam angello dał dobry pomysł w wątku Pana Karola.

Tak więc popieram Bartosza. Zdecydowanie.
A zmiany są potrzebne ale w innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




W końcu bywam czasami Wesołym Grabarzem. Zatem popieram: wystarczy zakazać tworzenia wątków, gdzie w podteście szkaluje się konkretne jednostki. Na przykład: "Precz z kut..mi!" a pod tym wymieniać nazwisko Piotra Jasińskiego, choćby było tylko nickiem! Niejaki Pan poeta i nie tylko nazywał mnie w ten sposób pod pozorem ogólnospołecznej dyskusji gnidą a inni wpisując się w taki wątek podpisywali się pod jego słowami. Dlaczego? Tylko dlatego, że jako "Ulisses" popełniałem wiele blędów ortograficznych. Za to samo, na Onecie niejaki Jaś cieszy się ogólnoplską sławą! Czytają, co ma do powiedzenia, a nie jak to pisze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




W końcu bywam czasami Wesołym Grabarzem. Zatem popieram: wystarczy zakazać tworzenia wątków, gdzie w podteście szkaluje się konkretne jednostki. Na przykład: "Precz z kut..mi!" a pod tym wymieniać nazwisko Piotra Jasińskiego, choćby było tylko nickiem! Niejaki Pan poeta i nie tylko nazywał mnie w ten sposób pod pozorem ogólnospołecznej dyskusji gnidą a inni wpisując się w taki wątek podpisywali się pod jego słowami. Dlaczego? Tylko dlatego, że jako "Ulisses" popełniałem wiele blędów ortograficznych. Za to samo, na Onecie niejaki Jaś cieszy się ogólnoplską sławą! Czytają, co ma do powiedzenia, a nie jak to pisze!

Szanowny/a Boskie Kalosze, nie przypominam sobie bym pozwolił na przytoczenie mojego nazwiska. Jeśli tak walczy Pan/Pani o kulturę na farum to wypadałoby zapytać. Taki drobiazg a jakżeby ucieszył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...