Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Porównanie serwisów poetyckich


Mr._Żubr

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wśród Użytkowników serwisu Poezja.org coraz częściej słychać (widać?) głosy typu: "przenoszę się na Nieszufladę.pl." "Nieszuflada jest o niebo lepsza." Więc co my wszyscy jeszcze tu robimy? Sruuu! na Nieszufladę wszyscy, bo tam lepiej. I po problemie.

A teraz zasadnicza część tematu:
Prosiłbym kogoś kompetentnego o porównanie tych podobnych w funkcji serwisów. Pokazanie mocnych i słabych stron i ocenę, który jest lepszy i dlaczego (kompetentnym wydaje się być Pan K.A.M., bo wnioskuję, że z Nieszuflady korzystał).

Oprócz Nieszuflady.pl i Poezji.org istnieją też inne podobne serwisy (np. Poema.art.pl, czy Wiersze.bej.pl). O poruszenie ich tematu również bym prosił. Niech każdy napisze, co wie, porówna i oceni. Mi w tej materii trudno zabierać głos, bo korzystałem jedynie z Poezji.org. Ale chętnie dowiem się opinii innych, bardziej doświadczonych.

____
P.S. Myślę, że za ten wątek grozi mi zbanowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszuflada nigdy mi się nie podobała, zresztą większość innych serwisów również. Najlepszy jest moim zdaniem poezja.org, ze względu na stronę techniczną: wszystko jest jasne i przejrzyste, najgorzej gdy - tak jak niedawno - serwis przez dłuższy czas nie będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Org jest fajny - wystarczy tylko popatrzeć ilu lamerów leczy swoje kompleksy pod 8 nickami, w tym im kolejny nick, tym typ jest groźniejszy, tzn. ciśnie straszniej, dobitniej i trzeba przed takim lamerem trząść portkami. I taki lamer spędza upojne wieczory masturbując się pod własnymi wpisami. A im się bardziej ktoś przejmuje takim lamerem, tym lamer jest szczęśliwszy.

A fachowe oceny? Znikły w ślinotoku liżących się nawzajem poetów.
Paskudztwo jednym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jestem jeszcze zarejestrowana na fabrica.civ.pl i powiem wam szczerze, że przesłałam tam ok 10 tekstów i tylko jeden opublikowali. zanim ujrzycie swój wiersz na tamtym portalu moderatorzy oceniają go pod własnym kątem. jak jest dobry i spełnia ich kaprysy, to publikują, jak nie to nie. dlatego też więcej tam tekstów, nie będę wysyłać a publikować jedynie będę na poezji.org.

jola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...