Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

To nic


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ależ on, biedny, został zbanowany przez Admina wraz z siedmioma osobami jeszcze! To Ty nic nie wiesz, Fanaberko??? Przecież oni są bohaterami i cierpieli za słuszną sprawę! Przejrzyj sobie Forum Dyskusyjne krok po kroku! O, jest co poczytać! ;-)))
A co do szczerzenia (się) drzwiami - popieram.
Pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ależ on, biedny, został zbanowany przez Admina wraz z siedmioma osobami jeszcze! To Ty nic nie wiesz, Fanaberko??? Przecież oni są bohaterami i cierpieli za słuszną sprawę! Przejrzyj sobie Forum Dyskusyjne krok po kroku! O, jest co poczytać! ;-)))
A co do szczerzenia (się) drzwiami - popieram.
Pozdrowienia.

Nie tyle bohaterowie, co popuścili wodze fantazji - i poszło po kosztach, ale jak ten Norris - odnaleźliśmy się w akcji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszliwie się cieszę, że jednak wróciłeś! :) Już się bałam, że więcej nie zobaczę Twojego komenta pod moimi wierszydłami... Bardzo bym żałowała...
:)
Ale - szczerze mówiąc - Twój wiersz mi się nie bardzo podoba. W zasadzie widzę w nim to samo, co Oxyvia - nerwowe plucie słowami, w co tylko popadnie. I właściwie nic więcej.

Pozdrawiam, R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Co do 1 - to fajnie, co do tego plucia - ja naprawdę nie pluje. To fakt, że pewne typy przekręcają, dopisują własne słowa do moich słów,ale ja naprawdę jestem pozytywnie nastawiony :)
Czasem...
Dzięki za odwiedziny - ja nie neguje "widzenia," chociaż jest to trochę za daleko idące nieodczytanie tekstu, aczkolwiek - nie ja o tym decyduje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...