Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

kochankowie


Ela Adamiec

Rekomendowane odpowiedzi

był piękny gdy siedział patrząc na mnie
powiedziałam
– nie musisz mnie kochać
wystarczy że wiesz co znaczy być samotną
inaczej nie zostałabym tutaj

przy stole na którym nie leżał chleb
rozmawialiśmy o zapachu hotelowych pokoi
i o tym że kiedyś zestarzejemy się
- nie odejdę od ciebie nie chcę budzić się sam

kochaliśmy się odwracając głowy od naszej bezsilności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To Twoje głośne myślenie jest zgodne z zamierzeniami. Nie wiem czy piękne, ale prawdziwe i myślę, że bywa bolesne:).
pozdrawiam:)

piszesz o bólu
ja o piękności
zmieszajmy je
i dodajmy kości
czy ktos nam powie
że powstał człowiek?

z ukłonikiem i pozdrówką MN
ps. bez brzydkich myśli, hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



widzisz Leszku, to jest sytuacja gdy mężczyzna patrzy na kobietę... określona sytuacja gdy jest nie tylko pożądanie, ale i konsekwencje wcześniejszych wyborów i zawiłości życia. Naiwnie , może, będę broniła tego zwrotu : był piękny gdy siedział patrząc na mnie ...
jakoś tak peelka mi mówi, że to ważne:)))))))))
dziękuję i pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To Twoje głośne myślenie jest zgodne z zamierzeniami. Nie wiem czy piękne, ale prawdziwe i myślę, że bywa bolesne:).
pozdrawiam:)

piszesz o bólu
ja o piękności
zmieszajmy je
i dodajmy kości
czy ktos nam powie
że powstał człowiek?

z ukłonikiem i pozdrówką MN
ps. bez brzydkich myśli, hi

nie,brzydkie myśli siedzą w kącie i się rumienią, że są takie brzydkie:)

czy powstał człowiek z bólu określonego i piękności? dojrzał czy "ewolucja" jest powstaniem?:)
pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



widzisz Leszku, to jest sytuacja gdy mężczyzna patrzy na kobietę... określona sytuacja gdy jest nie tylko pożądanie, ale i konsekwencje wcześniejszych wyborów i zawiłości życia. Naiwnie , może, będę broniła tego zwrotu : był piękny gdy siedział patrząc na mnie ...
jakoś tak peelka mi mówi, że to ważne:)))))))))
dziękuję i pozdrawiam:)


Elu ze zrozumieniem słucham, ze Peelka z dumą powiada, że na nią ale jest tam ich dwoje i wydaje mi się, ze czy to powiemy czy nie to i tak widać, ze to ona jest obiektem uwielbienia. Jednak się nie upieram natomiast jesli chodzi o słowo tutaj to jednak upierać się bedę, gdyż nawet bez niego jest jasne umiejscowienie Peelki. Pozdrawiam Leszek. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



widzisz Leszku, to jest sytuacja gdy mężczyzna patrzy na kobietę... określona sytuacja gdy jest nie tylko pożądanie, ale i konsekwencje wcześniejszych wyborów i zawiłości życia. Naiwnie , może, będę broniła tego zwrotu : był piękny gdy siedział patrząc na mnie ...
jakoś tak peelka mi mówi, że to ważne:)))))))))
dziękuję i pozdrawiam:)


Elu ze zrozumieniem słucham, ze Peelka z dumą powiada, że na nią ale jest tam ich dwoje i wydaje mi się, ze czy to powiemy czy nie to i tak widać, ze to ona jest obiektem uwielbienia. Jednak się nie upieram natomiast jesli chodzi o słowo tutaj to jednak upierać się bedę, gdyż nawet bez niego jest jasne umiejscowienie Peelki. Pozdrawiam Leszek. :)

Tak jest mężczyzna i kobieta, "przetrąceni " lekko, w powietrzu wiszą decyzje... ważne i bolesne, ona tak zapamiętała to spotkanie, ona tak zapamiętała jego. Żadne z nich nie myśli egoistycznie, rozpatrują sibie i swoją bezsilność w ...ech:)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to tak jak ja pod Twoim wierszem:)) pewnie peelowie muszą nabrać dystansu do autorów:))))))
pozdrawiam :)

a czasu czasu na to
czasmai taki maraton
jest pechą albo ziarnkiem
z którego ziele podarkiem

hihihihihi, ale ja kadzę, hihihihi, sorka
z ukłonikiem i pozdrówką MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to tak jak ja pod Twoim wierszem:)) pewnie peelowie muszą nabrać dystansu do autorów:))))))
pozdrawiam :)

a czasu czasu na to
czasmai taki maraton
jest pechą albo ziarnkiem
z którego ziele podarkiem

hihihihihi, ale ja kadzę, hihihihi, sorka
z ukłonikiem i pozdrówką MN

liść babki na potłuczone kolano:) dziurawiec i mięta, lipa na rozgorączkowaną głowę, przyroda i natura.. to jest dar i niespodzianka:) i wydawać by się mogło, że nic przyrodzie nie stanie na drodze a jednak co smutne, bez wypuścił pąki fakt! żal..
pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga strofa jest w porządku (ech, hotele...), a na co bym zwrócił uwagę - 2 razy "kochac" - chociaż w sumie to dwa znaczenia tego slowa (zresztą język polski ma bardzo ubogie słownictwo pod tym względem - dlatego kto czyta tłumaczone sonety Petrarki myśli, że to sonety Petrarki i sam pisze takie sonety, myśląc, że pisze sonety...).
ale się rozgadałem - jest dobrze.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...