Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

kultura


agata5080

Rekomendowane odpowiedzi

kurwy uliczne,
ojcowie gwałciciele,
matki zabijające dzieci,
alkoholicy,
mordercy,
złodzieje.
Cywilizacjo kulturo nasza
gdzieś się podziała?
Prawo ludzkie to tylko głupi banał
Gdzie uczucia wasze
gdzie miłość, sumienie, litość,
no gdzie? schronione za waszą pychą?
Głodni władzy, sławy, intymności
jak psy głodni biegną do kości
tak ludzie ślepi z nienawiści
pragną tylko krwi strumień widzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wyjątkową pesymistką a poza tym ten utworek powinien trafić do poezji. Pełen wulgaryzmów, złości. Nie podoba mi się, wyjątkowo, może właśnie dlatego że w mojej opinii trafił do złego działu i ze względu na forme nie przypadł mi do gustu i nawet nie próbowałem go zrozumieć bo nie ma czego rozumieć.Wygląda tak jakbyś go pisała robiąc sobie sznyty. Nie wiem co chciałaś osiągnąć publikując ten utwór. Może odpowiesz i wyjaśnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych którym wiersz sie nie podoba
przykro mi prawda w oczy kole, oczywiście nie miałam tu na myśli zeby sie tym chwalić a pokazać i coś w końcu tym zrobić. wiekszość nas nawet nie zwraca uwagi na dziejące sie zło wogół nas!!! ludzie obudzcie sie z rokiem jest coraz gorzej.

dla tych któchy zostawili po sobie komentasz typu: "o ja pier...." nie wiem co mają na myśli... wiec prosze o pisanie komentarzy czytelnych do odczytania.

jak macie jakieś pytania piszcze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • List do człowieka.   I nawet kiedy milczysz i robisz to nazbyt skromnie, wiem co czujesz, co myślisz i daleko Ci do mnie. I oddaliłeś się już.   Chciałbym tak po prostu wiedzieć, czy mój świat Twoim jest wciąż. I zrobić z tym nic nie mogę. Dzieli nas boska dłoń, Ty milczysz wciąż.   Jesteśmy z jednej gliny - to przyznam i Ty wiesz. Życiowe koleiny wytarły prawdy treść. I uśmiech swój zgubiłeś. Za dużo wokół zła. Już nie umiesz byś miły. Nie chcesz. Mówisz - nie warto tak, nie wartościując. Wsłuchujesz się w marzenia, a przecież nie ma ich już. Szukasz własnego cienia i wciąż nie czujesz nic.   Zbyt wiele smutku obok. Granice zniszczył czas. Zamykasz się na ludzi. Nie lubisz wtedy nas. I milczysz.   Tylko ten kot ci wierny, choć mówią, że swoimi ścieżkami chadza wciąż. On siedzi przy twej nodze i patrzy bez refleksji. Skąd taki człowiek się wziął…miau
    • @iwonaroma Kto niby pisze wiersze na siłę? Przecież z tego tylko wychodzą gnioty.
    • -Mistrzu, wiedz, że mam wszystko, co chciałem osiągnąć, a nie wiem czemu szczęścia nie zaznałem dotąd. - Wielu tak ma i myślę, że może ze względu, że Pan Bóg im poskąpił do szczęścia talentu*.   *wg W. Tatarkiewicza "O szczęściu"  
    • @agfka podoba, pozdra! (daję ci pomimo serducho)
    • W noc samotną cisza milknie i zostawia czas na gniew. Nagle tracisz w sobie siłę, gdy jest jasno, wchodzisz w cień. Szukasz drogi lecz mgła gęsta wściekle Ci odbiera wzrok I im bardziej pragniesz przestać, tym Cię głębiej wciąga mrok.   Gdy na oślep rzucasz słowa  aby ktoś im nadał sens, Wciąż zagłusza je od nowa stukający w szyby deszcz. Może niebo także płacze? Może ma wszystkiego dość? Patrz, pojawia się tam tęcza, jak łączący przestrzeń most   Czym naprawdę jest odwaga? Czy nie siłą, aby wstać? Tak nieustraszenie walczyć,  gdy się wokół sypie świat. Aby nie przestawać tańczyć, kiedy z oczu płyną łzy. Przecież płakać możesz wiecznie, a raz tylko możesz żyć...    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...