Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ekranizacja "Samotność w sieci" błagam...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"Samotność w sieci" czy ktoś czytał tę zbereźną książkę ? I pewna sprawa mnie nurtuje czy Polacy do świętego ogóra, nie mają szarych komórek !

Doktorzy chemii i informatyki powinni zabierać się za pisanie programów a nie książek, bo potem polską psują młodzież. Przeczytałem co to coś stwierdziłem że to najgorsza książka jaką czytałem. Mijają dwa lata. Ukazuje się film. Panie Boże ! Mózgu Einsteina !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




no, bo się zeźlę, czemu czepiasz się pan chemików? czy ja popsułam czyjąś młodzioeż? polską, albo wszech? ??? !?

Nu Kamil, ja tiebia pagadi!

pozdrawiam
ewa z orkanem w garści i pianą w gępie;)

Mam nadzieje że nie takie emocje wzbudził per. Wiśniewski już jeden mi wystarczy, artysta w polsce, po co drugiego na piedestał stawiać. Chemia, chemia to bardzo ciekawy przedmiot ale trudny. A na chemii miłości trzeba się znać, nie zastąpi tego ICQ, ani zmyślone żenujące historyjki, o banalnej treści. Hej o czym ja mówię ! Przeż tu poeci ! Wy piszecie piękne wiersze o miłości, wzruszające najtratsze serca. I was bierze taka książka ?. Gdzie wasza dusza, romantyzm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




no, bo się zeźlę, czemu czepiasz się pan chemików? czy ja popsułam czyjąś młodzioeż? polską, albo wszech? ??? !?

Nu Kamil, ja tiebia pagadi!

pozdrawiam
ewa z orkanem w garści i pianą w gępie;)

Mam nadzieje że takie wywołał per. Wiśniewski już jeden mi wystarczy, artysta w polsce, po co drugiego na piedestał stawiać. Chemia, chemia to bardzo ciekawy przedmiot ale trudny. A na chemii miłości trzeba się znać, nie zastąpi tego ICQ, ani zmyślone żenujące historyjki, o banalnej treści. Hej o czym ja mówię ! Przeż tu poeci ! Wy piszecie piękne wiersze o miłości, wzruszające najtratsze serca. I was bierze taka książka ?. Gdzie wasza dusza, romantyzm ?

może zamiast obrażać ludzi paplaniną na forum D i pan się weźmie za pisanie dobrych wierszy, hmm? a duszę i romantyzm niech pan zostawi dla siebie;

pozdrawiam
ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Mam nadzieje że takie wywołał per. Wiśniewski już jeden mi wystarczy, artysta w polsce, po co drugiego na piedestał stawiać. Chemia, chemia to bardzo ciekawy przedmiot ale trudny. A na chemii miłości trzeba się znać, nie zastąpi tego ICQ, ani zmyślone żenujące historyjki, o banalnej treści. Hej o czym ja mówię ! Przeż tu poeci ! Wy piszecie piękne wiersze o miłości, wzruszające najtratsze serca. I was bierze taka książka ?. Gdzie wasza dusza, romantyzm ?

może zamiast obrażać ludzi paplaniną na forum D i pan się weźmie za pisanie dobrych wierszy, hmm? a duszę i romantyzm niech pan zostawi dla siebie;

pozdrawiam
ewa

dlaczego mnie pani bije, ja nikogo nie obraziłem. pytano mnie czemu nie podoba mi się książka więc udzieliłem odpowiedzi. to rozmowa pogłądowa wyczuła tu pani sarkazm ? nie rozumiem. również pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobnie jest z "Kodem Leonarda da Vinci" i książeczkami Coelho- ich fenomen tkwi w pseudointelektualnej przekrywce. Mało świadomi czytelnicy są przekonani, że są to wartościowe dzieła: tu symbolika, sztuka, religia; tam doświadczanie Boga, poszukiwanie samego siebie (Swojej Legendy). A tak naprawdę są to książki o niczym."

o, święta racja! zawsze, gdy ktoś zachwyca się tymi.. ekhm... z niby to wyższej półki, drapię się w głowę i myślę: "Czytałam i, cholera, czy ze mną jest coś nie tak, że wcale mnie nie ruszyło??.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...