Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

...razem a osobno


Lorinell Rosi

Rekomendowane odpowiedzi

byliśmy razem przez trzy lata z przerwami licząc
raz Ty mówiłeś dowidzenia, raz ja...
znów wróciłeś i wyszyptałeś:-Kocham Cię!
słowa te miłe choc już nie pożądane
osoba Twa bliska memu sercu tylko jako przyjaciel
za dużo różnic nas dzieli
łączą same wspomnienia
które ochodza w otchłan zapomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


no dobra, będzie konkretniej;D
1 wzruszyła mnie Twoja historia
2 jw + ... = pięknie, ekhm
3 wyszyptałeś??
4 banał
5 banał
6 banał (wystarczyłoby za dużo nas dzieli, za dużo różnic dzieli to chyba za dużo, co? )
7 banał
8 otchłań zapomnienia jest boska

reasumując, nie mam zielonego pojęcia, po co to napisałaś, przecież tu nic nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba daruje sobie umieszczanie swoich wierszy na tym forum, gdyż i tak nikomu się nie spodobają. Widocznie pisze bez sensu i niepotrzebnie, czas skończyć z tym! I zagasić pragnienie przelania na papier nie poukładanych alfabetycznie mysli. Pozostanę jedynie czytelniczka dzieł innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


myśli muszą być poukładane, ale nie alfabetycznie... wiersz musi mieć sens, musi o czymś mówić, dawać do myślenia!
nie pisz tak wprost, daj czytelnikom pomyśleć, pobaw się znaczeniami, metaforami

chciej się uczyć! próbować! to nie boli... z czasem ;)

pozdr, frr ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Cóż za podejście! Tylko pogratulować...
Myślałem, że ludziska dają swoje wypociny na forum po to, by się dowiedzieć, co inni myślą o tym, co naskrobali.

Temat "miłość", czy to odwzajemniona, czy nie, jest tak popularny, że wiersz musi być naprawdę dobry,
by wzbił się ponad przeciętność i nie jesteś jedyną osobą, której ta sztuka się nie udała.

Gdzieś na forum ktoś napisał, żeby nie dawać nań swojego pierwszego wiersza, bo to nigdy nie wypali.
Początki zawsze bywają trudne, ale jeśli się zniechęcisz lub uznasz, że Ty wiesz lepiej i obrazisz się
na wszystkich, którym Twój wiersz się nie spodoba, miast pisać coraz lepiej, będziesz tkwiła w miejscu.

Wyciągaj wnioski z komentarzy (zwłaszcza to, co fr ashka napisała powinnaś przemyśleć),
dużo czytaj i pisz, jednocześnie cały czas staraj się poprawiać swój warsztat, a z czasem efekty powinny stawać się widoczne.

Owoc musi dojrzeć, by zjedzenie go sprawiło przyjemność.
Ups, jak zaczynam wpisywać takie rzeczy to znak, że powinienem już kończyć, zatem pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...