Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

mecz??!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie każde pokolenie może byc dumne
z gry narodowej reprezentacji w piłke
nożną, ja miałem przyjemnośc tego
doświadczyc ,jest to bardzo miłe uczucie.
Ale może następne pokolenia się tego
doczekają bo obecne musi zaznac smaku
goryczy,niestety nie ma co się łudzic.
Bo ci chłopcy może mają charakter
ale to za mało na przeciwników którzy
niestety lepiej umieją grac w dyscypline
która jest najbardziej popularna na świecie.
Lecz nie ma co rozpaczac powiedział by
na pewno nie odżałowany pan Górski
to jest tylko sport i zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole to szkoda gadac na temat meczu ktory sie wczoraj odbyl. my poprostu nie potrafimy grac i tyle . nie ma czego sie wstydzic. trzeba sie tylko z tym pogodzic :-)

pozdrawiam wiernie wszystkich kibicow
chlopow przed telewizorami
i panie ktore sa wkurzone ze zaczely sie te mistrzostwa swiata. jesli nie macie moje drogie drugiego telewizora w domu to macie pecha a jezeli macie to chwala Bogu ;P

adie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



kpisz czy o drogę pytasz?
polska drużyna oddała pierwszy strzał na bramkę rywali w 84 minucie. od razu widać było, że piłkarze są przestraszeni i ociężali. nie mieli kompletnie żadnego pomysłu na grę. ustępowali Ekwadorczykom umiejątnościami technicznymi jak i pod względem taktycznym. jedyny plus dla smolarka za waleczność.

czego oczekiwać od piłkarzy grającycych w drugiej lidze anglieskiej, Austrii czy Belgii? mamy drużynę na miano awansu do mś (przy dobrym losowaniu) i nic ponadto.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Czyli z tego forum tylko mnie. Tylko ja jeszcze wierzę w naszą reprezentację. Po tym się poznaje prawdziwych kibiców. I może jestem naiwny według was, ale według mojego toku myślenia - nie, nie bedę wam tego tłumaczył, bo tylko prawdziwi kibice moga to zrozumieć. To chyba oczywiste.



Czy to nie ty przypadkiem kilka tematów niżej stwierdziłeś (jeszcze na kilka dni przed MŚ): "Polska jest mi obojętna"...?? Powiem ci - to byłeś ty! Więc skoro jest ci obojętna - stul dziób i nie zabieraj głosu na jej temat, patrioto z bożej łaski.

sram na patriotyzm - ucze się historii. głos moge zabierać kiedy zechcę. zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Czyli z tego forum tylko mnie. Tylko ja jeszcze wierzę w naszą reprezentację. Po tym się poznaje prawdziwych kibiców. I może jestem naiwny według was, ale według mojego toku myślenia - nie, nie bedę wam tego tłumaczył, bo tylko prawdziwi kibice moga to zrozumieć. To chyba oczywiste.



Czy to nie ty przypadkiem kilka tematów niżej stwierdziłeś (jeszcze na kilka dni przed MŚ): "Polska jest mi obojętna"...?? Powiem ci - to byłeś ty! Więc skoro jest ci obojętna - stul dziób i nie zabieraj głosu na jej temat, patrioto z bożej łaski.


nie tylko Ciebie pozdrawialam ;> bo skad mozesz wiedziec kto na tym forum jest prawdziwym kibicem a kto nie. wiec tu blad.

adie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY chyba do jakiejs tam wszechpolskiej nalezysz? Albo musiales sie niezle potluc, zaden kraj takich patriotow jak Ty nie potrzebuje, ktorzy sieja antagonizmy, podpierajac sie pariotyzmem.
To, ze nie potrafisz dyskutowac to jedno, to, ze jestes bezczelny to wlasciwie nie dziwi, ale to ze uwazasz , ze masz prawo ponizac innych swoimi wypowiedziami tutaj jestes po prostu zalosny i nikt na tym forum tego nie przyjmuje! Ludzie tutaj dyskutuja i wyrazaja opinie, ale licza sie ze zdaniem innych i szanuja siebie nawzajem.
Yasioo wyrazil swoje zdanie na temat gry polskiego zespolu. Polacy grali w sposob niezorganizowany, podania byly beznadziejnie, ataku prawie w ogole nie zobaczylismy. To bylo zalosne i smutne. Reprezentacja powinna wreszcie zamiast rozczulac sie nad soba wziac sie do pracy. I zaczac miec rezultaty. Niemcy skapia nam tylek jesli bedziemy tak grali dalej, a wszytsko na to wskazuje , ze bedziemy.
A ty zanim cokolwiek tutaj obrazliwego bedziesz mial zaprezentowac nastepnym razem to sie zastanow. Twoje komentarze po prostu beda pomijane i lekcewazone, jesli beda obrazliwe.

Pozdrawiam wszystkich, Chanah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tym zdaniem pokazałeś właśnie, jakim śmieciem jesteś.

"Patriotyzm (łac. patria = ojczyzna) – postawa charakteryzująca się poczuciem szacunku, umiłowania oraz oddaniem względem własnej ojczyzny i możliwością ponoszenia ofiar."
Masz gdzieś Polskę, mój kraj, kraj moich przodków, więc ja sram na ciebie. I niech nikt nie waży się mówić, że jestem niekulturalny, bo mnie nauczono, że ZAWSZE trzeba bronić dobrego imienia Polski! I zrozumie to tylko prawdziwy patriota, prawdziwy Polak. Nie po to nasi przodkowie oddawali życie za ten kraj, żeby jakiś śmieć pokroju Yasia bluzgał na niego.


tak? a może być się tak zastanowił nad tym, że nie każdy jest patriotą i ma do tego pełne prawo. tak samo jak ma prawo mówić, że ten patriotyzm jest dla niego niczym. jesteś jakimś cholernym prymitywem. czy ja obrażam ciebie? nie! powiedziałem, że dla mnie patriotyzm ma małe znaczenie i chuj mnie obchodzi, że wg twojego systemu wartości jest to straszne zachowanie. może skupisz się troche na zdobywaniu wiedzy, wtedy (jeśli cokolwiek ci zaświta) zrobisz się troche bardziej elastyczny, bo jak na razie nie pojmujesz podstawowych spraw. cześć - śmieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...