Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

t... i i...


Asiulka

Rekomendowane odpowiedzi

Brrrr... To napewno nie jest poezja! Właściwie nie wiem co to jest?? Brak jakiegokolwiek uczucia, emocji... Nic tutaj nie ma, nic ciekawego, nic nowego. Rymy wymuszone, czytając go miałem trudności z rytmem. Czy to jest napewno dział "Z"??? Co z tego, że o miłości, ja myślałem, że miłość jest piękna i o niej można pisać naprawdę pięknie, a tutaj... taki "niewypał"! Przykro mi, że tak mocno skrytykowałem ten wiersz, ale dział Z to już wymaga utrzymania jakiegoś poziomu.... :(

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość opisana pięknymi zwrotami, ale nieco zużytymi. Wiersz nie ma głębi, nie zastanawia, nie daje do myślenia, nie przekazuje żadnych uczuć. Miłość opisana jest przez osobę trzecią, która nie wszystko wie i nie wszystko widzi, dlatego utwór nie może być interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie oznaczacza to, że nie nadaje się Pani na poetkę. Sam fakt, że interesuje się Pani poezją świadczy, że jednak zadatki są. Poza tym skąd wniosek, że tak jest? Ktoś tak powiedział? Prosze pokazać fragment, może wzrok mnie zawodzi. Krytyczny komentarz nie jest równoznaczny z trafnym komentarzem. Przede wszystkim więcej wiary w siebie.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie oznaczacza to, że nie nadaje się Pani na poetkę. Sam fakt, że interesuje się Pani poezją świadczy, że jednak zadatki są. Poza tym skąd wniosek, że tak jest? Ktoś tak powiedział? Prosze pokazać fragment, może wzrok mnie zawodzi. Krytyczny komentarz nie jest równoznaczny z trafnym komentarzem. Przede wszystkim więcej wiary w siebie.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...