Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

nie mogę edytować...


Rekomendowane odpowiedzi

męczy mnie to wszystko już:/ co to ma być do *** ?! nie dość, że cenzura, wywalanie wątków, koła wzajemnej adoracji, loże szyderców, to jeszcze opcje znikają?? toż to tyrania i jawny brak poszanowania z góry! niezadowolenie forumowiczów sięga zenitu! banujcie, banujcie, wszystkich zbanujcie, tylko kto tu będzie wtedy pisał?! czyż brak opcji edytuj nie przyczyni się do większej ilości ortów i błędów rzeczowych? cóż, jeśli zdarzają się one przez nie uwagę, to nie ma sposobnośći już ich zlikwidować? nie wiem jak ja to pżerzyję, a co jeśli zdaży mi się coś źle w wierszó napisać?? wyśmieją mnie, nie będę mogła z tym rzyć!! przywrućcie opcje edytuj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady; nie popadajmy w skrajności:| funkcji nie ma - o ile zauważyłam - od paru godzin. Może zostanie przywrócona, a może teraz trzeba będzie pisać do admin., żeby coś zmienić. Jak na razie pozostaje nam cierpliwie czekać aż ktoś kompetentny w tej sprawie zabierze głos (i mieć nadzieję, że się wypowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym posiadała opcję edytuj dodałabym do swojej listy minusów jeszcze te p***ne kłótnie, a tak muszę zaczynać nowy komentarz. no więc atmosfera jest nie do wytrzymania!! może zamiast działów p i z zróbmy działy dla tych, którzy chcą bawić się pisaniem, dyskutować i przeklinać w razie potrzeby, prowadząc inteligentną słowną szermierkę i dział dla obrońców słowa, nawiedzonych, o przepraszam natchnionych poetów bez grama dowcipu, ale za to wysoce kulturalnych, z nadwyżką etyki? ech, ale miałabym problem, gdzie k*** pisać;)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceptic znam lepsze fora.. ale tam z koleji mało osub zaglonda..
mi w sómie nic prawie nie przeszkadzało, no bo bez przesady, to foróm jest dla wszystkich, i amatorzy i bardziej zaawansowani maja prawo tó pisać..
ale te kłutnie jórz mnie naprawdę wkurzają
ale potrzebne i koniec !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...