Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wyrzuty sumienia


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




a dziękuję, dziękuję
brak jednolitego stylu może tylko świadczyć o mojej grafomańskiej drodzę "pisarza"
sam się sobie dziwię bo ostatnio to wychodzą mi różne rzeczy od takiej lingwistycznej zabawy przez zupełnie białe ściany po świszczące pieśni rymem
nie wiem może się kiedyś ukształtuję, lub będę błądził i pisał w wielu kierónkach na raz
jak na razie świetnie się bawię pisząc i niech tak chyba pozostanie

nisko się kłaniam i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiersz dla mnie jest o zabarwieniu mocno seksualnym. Czy mozna mieć wyrzuty z odebrania komuś dziewictwa? Nie jest ważne czy traci się je z bogatym narzeczonym własnej matki czy z kolegą z klasy? Kto tu ma wyrzuty:on czy ona? Sprytny kamuflaż.Gratuluję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiersz dla mnie jest o zabarwieniu mocno seksualnym. Czy mozna mieć wyrzuty z odebrania komuś dziewictwa? Nie jest ważne czy traci się je z bogatym narzeczonym własnej matki czy z kolegą z klasy? Kto tu ma wyrzuty:on czy ona? Sprytny kamuflaż.Gratuluję!


z treści może wynikać że ona ma wyrzuty, może mieć on i może mieć również matka
interpretację pozostawiam dla czytelnika aby sam na podstawie własnego sumienia zbudował sobie zakończenie
dzięki za wizytę
nisko sie kłaniam i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zabawa z krzy, miała odzwierciedlać urwany oddech, przechodzący z spazmatycznych jęków w krzyk stąd to krzy- urwane celowo
enteroza zaawansowana, z tym sie zgodzę bo celowo przeenterowywuje takie teksty, pojedyńcze słowa mają dużo większe znaczenie

dzięki za komentarz nisko się kłaniam i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




kólko adoracji, heh dobre, ale weź pod uwagę, że Pan Krzywak i Pani Stanisława udzielają się dość znacznie na stronie, i to że ktoś pisze dużo komentarzy innym ma świadczyć o jakiś adoracjach, nie sądzę, a to że wolę czytać wiersze Pana Krzywaka od innych to już tylko moje upodobanie, więc pisanie takich postów jest dla mnie jak rzucaniem grochem w ścianę
dzięki za komentarz "wiersza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...