Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ziemia obrzezana


Rekomendowane odpowiedzi

ou, fakt, w łodzi nie byłam. ja mówie ci oskarze że naprawde przepadam za twoją twórczością, a pawlikowska wcale nie jest formą w której cie widze ;P. takie jest tylko moje zdanie, tak to odbieram, wiem że jest w tym wiele z prawdziwych odczuć ale nie traktuje tego tak cholernie poważnie. a pani magdalena bardzo sie przejęła ;D. zabawnie. nie zamierzałam urazić pani ego, jak widze jest pani już dużą dziewczynką ale nie wydrze pani ze mnie swoimi tłumaczeniami mojego poczucia obowiązku bycia wredną ;]. a jeśli chodziło o trzynastą to jest różnica moja pani, z tego wnioskuje że jest pani osobą nie do końdca dojrzałą, ludzie którzy na powaznie traktują takie rzeczy po pierwsze napisaliby rzymskimi : XIII, wtedy sprawa jest jasna,albo wstawiliby po 13 kropkę, wtedy dopiero wiaddomo że jest to trzynasta. prosze mnie tu nie wyzywać i nie rzucac wyzwań bo obawiam sie że pani by przegrała, nie mam litości, prosze nie igrac i nie powoływac sie na wątpliwe cytaty obrażając mnie, bo pani samej twórczość pozostawia wiele do życzenia, ograniczmy sie do kontaktów 'poeta-odbiorca' bądź 'uczeń-krytyk'. pozdrawiam drogą magdę13 ;].

wybacz oskarze że wstawiam tu swoje dyskusje do ciebie ;P. co chciałam wyrazić na temat wiersza to wyraziłam. dziekuje.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...