Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mężczyzna i Bestia


Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich zainteresowanych moją debiutancką książką polecam zakup bezpośrednio w wydawnictwie, nie trzeba płacić za przesyłkę. Ukazał się dzisiaj stosowny komunikat:

"Szanowni Czytelnicy.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy bezpośredni zakup wydawanych przez nas książek. Zamawiane pozycje będą wysyłane za pobraniem. Ceny detaliczne znajdują się przy opisach tytułów w zakładce książki.

Koszt przesyłki pokrywa Wydawnictwo.

Zapraszamy do składania zamówień pod adresem [email protected]. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie to o czym jest ta książka? tytuł coś niecoś mówi, ale tylko coś niecoś ;)

również gratuluję!
mój ojciec siedział w tej branży, wiem, że trudno jest wydać książkę- przede wszystkim z powodu pieniędzy...
życzę udanej promocji- bo jest tu teraz najważniejsze!! trzymam kciuki!

pozdr, fr.ashka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, Autor ! ( to nie miało być ordynarne, ale Piotrusiu ani Panie Piotrze nie pasowało )
Zapłacili Ci coś? Nie pytam o kwotę, ale jestes zadowolony z zapłaty? Czy też masz inne źródła utrzymania i piszesz dla idei?

W ogóle to Cię nie znam, a tu nagle książka! Jak to się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie jest tak, że książki zalegają u ksiągarzy, a nawet jeśli cos się sprzeda, to nigdy nie płacą na czas- a czasem w ogóle nie płacą, tylko oddają książki...

smutne, ale prawdziwe. mój ojciec promował i wydawał booki, a teraz spłaca długi, a ksiązki w antykwariatach leżą. teraz pozbywam sie ich na jarmarku dominikańskim- jedyny plus, trochę pracy, ale przyjemnej hehe

to czarny scenariusz, ale spójrz na Harry'ego! ;)))

fr.ashka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...