Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

pierwsza milosc (wiele lat po)


Rekomendowane odpowiedzi

1. brak znaków diaktrycznych przeszkadza, i to bardzo - zakładam, że jest on usprawiedliwiony [np. brak dostępu do klawiatury polskiej], ale doradzam poprawienie tekstu przy najbliższej okazji;

2. tekst jest banalny - używasz "oklepanych" określeń lub ich wariacji: "w dolinie smutku" , "w zamku z lez", "w lochu z ich soli" - na dodatek brzmią one okropnie; postaraj się wymyślic coś oryginalnego...

3. w poprawę tego tektu trzeba by włożyć dużo pracy - doradzam głębsze zastanowienie przy następnym dziele; nie wiem, czy wiersz był w Warsztacie, ale polecam wstawianie tam tekstów, zanim się pojawią na forum;

4. to chyba debiut, więc pracuj dalej i czytaj dużo poezji - ludzi znanych i tej z forum - zorientujesz się, co i jak się pisze; pozdrawiam;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytarte zwroty, wszedze ich pełno-skubańce wyskakują z kazdego wersu i nie mam pomysłów na ich opanowanie? moze jakieś metafory by je polknęły niwelujac niesmak zostawiony po nich? nie wiem... brakuje w kazdym razie oryginalności i konceptu> Czytaj czytaj czytaj i pisz dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...