Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

pamiętniki, pamiętniki


fr ashka

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawi mnie, co myślicie o blogach? :)

wiem, są blogi tematyczne, które faktycznie konsekwętnie traktują o danej sprawie itp.
ale te pamiętniczki? różowiutkie, pełne obrazków? widzicie sens w pisaniu bloga?
może sami piszecie? o czym? jak? po co?
istnieją blogi, którym warto by się przyjrzeć? linki, linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu... nie toleruję, robi mi się niedobrze jak tylko zobaczę literki układające się w zdania typu "wejdź na mojego blogusia, zostaw komciunie". po prostu rzygam, mam uczulenie i oczy mnie bolą od świecących napisów, ale jest jeden który czytam i z czystym sercem podaję adres: kumple.blog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - jakieś 95% blogów to prawdziwe śmiecie. RóŻoffiuTkiE i MilLuSiE i NiE fArtE UfaGi... wszystko zależy od człowieka, który pisze. Ja mam swojego bloga, piszę na nim o rzeczach mądrych, ważnych i poważnych. Nie chcę tutaj jakoś reklamować czy się szczycić, bo to nie w moim stylu, ale taka jest prawda... mógłbym zamieścić linka, ale niestety portal na którym jest blog przerwał działalność do sierpnia. Może ktoś wie o jaki portal chodzi... ale cóż - kiedy zacznie działać, to umieszczę linka do siebie. Tylko ostrzegam - jeśli ktoś nie chce wpadać w nastrój depresyjny, to niech tam nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również nienawidze TaQiCh BlOqaSqOoFf bo mi sie rzygać chce jak widze jak sie świecą i widze napisy typu 'będę tu opisywać moje fazy, schizy i jazdy' brrr. ale znam dwa blogi które są stonowane, bez żadnych bzdet ale również dosyć dołujące. podam później bo nie wiem czy moge. osobiście od szóstego roku życia prowadze pamiętniki ale zachowuje je dla siebie, swojej skrzynce i bynajmniej sie imi publicznie nie chwale. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mogę tu napisać, bo sama prowadzę bloga. nie jest to jakiś tam pamiętnik tylko bardziej stronka, poswięcona głównie mojemu idolowi Espenowi Lind. przyznam, iż czasem czytam naprawde ciekawe blogi; lubię głównie te w które traktują jako miejsce do wklejania ciekawych fotek np. od aktorów i piosenkarzy a także ciekawostek. a że są kolorowe? co z tego, to indywidualna sprawa co komu się podoba :-)

pozdro Espena Sway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moje zdanie jest takie ze wiekszosc blogow nadaje sie do śmieci krotko mowiac . Ale niektóre...niektóre sa naprawde ciekawe...

Akradiuszu--ja chetnie poczytam...lubie depresje bo mam ją na co dzień...i i trzymam za slowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...