Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@andrew

 

dziękuję andrew

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

masz rację! Przyszłość jest nową odsłoną pozdrawiam Ciebie serdecznie

@LessLove

 

czasami ( rzadko) się smucę Braciszku jestem tylko człowiekiem byłam dzisiaj na fajnym koncercie! I wierzę, że kolejny dzień będzie świetlisty wiesz jak to jest: jeżeli w coś wierzysz - to się spełnia

@Alicja_Wysocka

 

będzie inny ponieważ wracam do domu! Po dwóch miesiącach podróży… i wiesz …cieszę się! Cieszę się, że wracam pozdrawiam Ciebie Alicjo i dziękuję! 

@.KOBIETA.

 

Artur, wiedźma i Poet Ka - dziękuję za serduszka

@andrew @LessLove @Alicja_Wysocka


 

Dziękuję za wszystko! Bądźcie szczęśliwi

 

 

Powrót do domu…

 

 

W oczach nie dojrzę nic nowego

skrywane cienie niepewności, 

nie będę pisać, nie mam czego.! 

Zamykam szczelnie czarne drzwi.

 

W pewien styczniowy, mroźny wieczór

złudzeniem chwili uniesiona

chciałam odnaleźć gdzieś schronienie

i nazwać siebie poprzez słowa. 

 

Lekkością myśli pragnień drogą

podążyć jasnym, sennym szlakiem

chciałam po prostu pisać wiersze

będąc świetlistym, wolnym ptakiem.

 

Czując za mocno, nie dostrzegam

nie czując błądzę niewidoma

gdzieś na rozdrożu szukam ścieżki

w wiosennym deszczu zagubiona. 

 

Ciężarem siły wrażliwości

nie wierząc w nic oraz nikomu

oddaj mi proszę moją wolność

bym mogła wrócić już do domu.!!! 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...