Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lody w kubeczku smęcą od rana

ale nam zimno w durnej lodówce

wypuść nas jędzo wypuść nas zaraz

to że nas więzisz jakże okrutne

 

to wasza wola wedle życzenia

właśnie otwarłam drzwiczki schłodzone

lecz pamiętajcie powrotu nie ma

to będzie naszej współpracy koniec

 

wyszły na wolność w promieniach całe

żeby rozkoszne poczuć ciepełko

lecz nagle co to my rozciapciane

gdzie nasze cudne lodowe piękno

 

wnet roztopione smęcą od rana

ów jak gorąco my bardzo smutne

wpuść nas lodówko wpuść ty nas zaraz

tak nie postępuj z nami okrutnie

 

czekają nadal w wielkim upale

o mroźnych czasach myślą zapewne

chociaż kubeczków słychać stukanie

drzwi pozostają dla nich zamknięte

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...