Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jestem w porządku,
ty jesteś tak samo.
Po drodze niejedno

nas piekło spotkało.

Przez życie nie zdołasz
się ślizgać bez straty.
To pewne jak śmierć jest:
dla biednych, bogatych.

Więc po co te kłótnie,
i lęki, i boje?

Bo wybór zostaje
i już się nie boję.

Opublikowano

@beta_b Nieraz już nie mamy czasu, by zdecydować. A w każdym boju, obie strony mają rację, tylko najczęściej trudno o kompromis. 

Tylko to piekło, które przechodzimy, czy nie może być lżejsze, no i to zależy od jednostki. Ale wiersz lekki, ciekawy. 

Opublikowano

@beta_b... Beatko.... trochę przewrotnie w tym.. wyborze... bo skoro... ona jest w porządku, on tak samo...

to skąd to piekiełko, lęki, boje i kłótnie oraz ślizganie się 'po życiu'... ktoś jednak jest - był nie w porządku. 
Dobre jest to, że peelka po tym wszystkim już się nie boi. To wyraźny sygnał na odbudowanie siebie,

dlatego szepnę jej, od serca, powodzenia... :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...