@Jacek_Suchowicz... gdyby... :) ale przechodzi obok tego z obojętnością... Dziękuję.
@Czarek Płatak... zdecydowanie łatwiej osądzać z daleka, a gdy stanie się bliżej,
wyrasta czasem ściana wątpliwości, dlatego odpowiedź Czytelnik da sobie sam.
Dziękuję Czarek.
Pozdrawiam Was, Panowie.