@Berenika97 bardzo dziękuję za bardzo sympatyczny komentarz i docenienie wrażliwości.
U mnie zawsze prosto, z serca i szczerze;)
Pozdrawiam majowo.
@andrew miłe przesłanie z komentarza. Dziękuję za te przychylności.
Ciepło pozdrawiam.
@Berenika97 bardzo dziękuję za bardzo sympatyczny komentarz i docenienie wrażliwości.
U mnie zawsze prosto, z serca i szczerze;)
Pozdrawiam majowo.
@andrew miłe przesłanie z komentarza. Dziękuję za te przychylności.
Ciepło pozdrawiam.
@Berenika97 bardzo dziękuję za bardzo sympatyczny komentarz i decenienie wrażliwości.
U mnie zawsze prosto, z serca i szczerze;)
Pozdrawiam majowo.
@andrew miłe przesłanie z komentarza. Dziękuję za te przychylności.
Ciepło pozdrawiam.
Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.
okazuje się, że tej zadumie
ojkofob nie ulega, często jest nawet wrogo do niej nastawiony.
Pozdraiam.