Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nauczyciel...


Rekomendowane odpowiedzi

jestem...przynajmniej staram się być dobrym nauczycielem pewnej pani KASI...;)...czasami jest niesforna niesłucha jak by miała zespół ADHD(chyba tak się to pisze:| )...(nie martw się kasiu ja też mam ZZZ...buziaki)- to molestowanie ucznia mogę za to trafić na twoją czarną listę...A WY kogo jesteście nauczycielami bądź kto was czegoś uczy a moze samokształt...jak chcecie piszcie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uczyłeś się kiedyś pisania wierszy stojąc na głowie oparty o ścianę...a ściana dlatego że to początkujące stadium koncentracji...ja myślę że mnisi piszą niesamowite wiersze aż sami potem ich nierozumieją więc mają ogólne problemy z interpretacją bo za głęboko weszli w swój umysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu wypraszam sobie to forum dyskusyjne :) jak tak mozna za plecami nie ladnie oj nie ladnie...ja sobie to zapamietam :) ja sie nie slucham ? kto tu kogo sie nie slucha... mysle ze powinna byc zamiana ról czy nie sadzisz? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ja sie wcale z tego nie nasmiewam. Nie widze niczego zlego w pisaniu w normalnych watkach bez znakow diakrytycznych. Przeciez tu tylko chodzi o mysli, a jak pisze bez "ę" etc, to mniej czasu musze poswiecic na pisanie i wiecej ich przekazac tym samym (myśli). Wiersze to cos inego, tam chodzi tez o aspekt wizualny. Jesli chcesz, to odezwij sie do mnie na gg, ja Ci wyjasnie jak sie rozprawic z tym problemem raz na zawsze;). pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...