Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Taniec śmierci z panną młodą II: Podsumowanie


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze mgnienie oka
- na przetarciu starych szlaków

korozja westchnień
- kilka osób odkryło
tę samą Amerykę

skrzyżowanie broni
pod złożeniem słów
impuls przenika jak dawniej
ostatnia wola - furtką



które to już przestworza?

siódme niebo
- piekłem

gorycz degradacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niskie, trzeba się rozwijąc, a ja stoję w miejscu, nie może tak być, dlatego nie mam zamiaru, przynajmniej przez jakiś czas Was katować swoimi tworami. Miałem już zniknąć w kwietniu, ale odwlekałem bo nałóg itd., ale teraz wszystko jest inne. Dzięki Iza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam dziś i czytam, lecz żadnego wiersza nie chcę komentować. żaden do mnie nie trafia. humor dopisuje, a ludzie o samych tragizmach piszą ;) twój również do wesołych nie należy. ale ma w sobie 'coś'. niedopowiedziane brzmi przesmacznie. podziwiam za drugą zwrotkę - great. po przerwie jest dobrze, ogólnie jest dobrze. nie umiem wydać chyba konstruktywnego komentarza ;)
pozdrawiam zielono i bardzo na tak
k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



też ostetnio miałam takie poczucie;)



a szkoda, będę osobiście tęsknić za Twoją poezja:)



ja chyba jestem również uzależniona, szczególnie od orgu:)
ostatnimi czasy bałam się że stanęłam w miejscu, ale myślę ze przy uważnym czytaniu 'lepszych' od siebie, pójdę jeszcze dalej:)

teraz może o wierszu:) jest dość smutny w swoim przesłaniu, jednak samo łączenie słów zaciekawia, szczególnie II strofę zapamiętam:)

jeśli mogę coś doradzić, to czasem pomaga eksperymentowanie z formą. pisanie wierszy różnych (choć Ty i tak takie piszesz), np strasznie długich i odwrotnie króciótkich, poważnych i zabawnych....

będę czekać na Twoje (u)twory:P

pozdr. ciepło
agnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jay, rozumiem dobrze. Żebyś wiedział, że ja ostatnio dokładnie te same myśli. Ale jakoś mnie popchnęli tutejsi ludzie i ich chęć do czytania moich utworów (lepszych i gorszych). Ale sam wiem, o czym mówisz. Może na jakiś czas tak będzie lepiej. Chociaż poezja.org bez JJK — jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Będę czekał na powrót, inni z pewnością też.

Zdołowałeś mnie ta Ameryką. Dałeś do myślenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Przeczytaj mój ostatni wiersz, proszę. Jest całkiem blisko tej sprawy. // 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kall, dzięki. Twoja satysfakcja to dla mnie najbardziej konstruktywny komentarz.

Pansy, dzięki. Krzydła się przydadzą, ale jak dostanę i spiszę coś to najpierw poleży jakiś czas w szufladzie.

Agnes, dzięki. Będziesz tęsknić? To fajnie, zaskoczyłaś mnie.

51fu, dzięki. Twoją poezją nikt się nie zanudzi, każdy Twój wiersz jest inny. Czytam wszystkie, a jak nie skomentuję to nie znaczy że nie byłem. Dzięki za te słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...